میزان سهمیه سوخت بنزین راننده های اسنپ و تپسی

شاید با گران شدن بنرین و سهمیه بندی شدن آن از آبان ماه 98 با کارت سوخت این مطلب به ذهن شما برسد که آیا کرایه های اسنپ و تپسی افزایش میابد ؟ یا برای این رانندگان هم سوخت تعلق میگرید؟ جرییات دقیق این خبر را در مجله اینترنتی شبناک دنبال کنید .

میزان سهمیه بندی سوخت بنزین رانندگان اسنپ و تپسی  + جزییات خبر

 آیا تاکسی‌های اینترنتی سهمیه بنزین می‌گیرند؟

بر اساس اطلاعیه شرکت پالایش و پخش در مورد سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی :
برای مسافربرهای بر پایه اینترنت ( اسنپ و تپ سی) مشروط برآن که نرخ های خود را از مقادیر مصوب ، به تشخیص وزارت کشور تغییر ندهند، اعتبار معادل سهمیه مصوب تعلق خواهد گرفت.
برای تامین سوخت خودروهای مسافر برخطی و بین شهری ، آژانس های مسافربری و آموزشگاه های رانندگی تمهیدات لازم اتخاذگردیده است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

نرخ کرایه‌های اسنپ و تپسی ثابت می‌ماند

۲ شرکت اصلی تاکسی اینترنتی پس از افزایش قیمت بنزین، اطلاعیه‌هایی خطاب به رانندگان خود صادر کردند.

سنپ ضمن اعلام ثابت ماندن نرخ کرایه‌های خود اعلام کرد:

با توجه به آغاز سهمیه بندی بنزین، بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و تایید وزارت کشور به رانندگان تاکسی‌های اینترنتی سهمیه بنزین تعلق می‌گیرد و از امروز ۲۴ آبان ماه، هزینه بنزین کاربران راننده فعال در تاکسی‌های اینترنتی بر اساس کارکرد ماه، به قیمت دولتی محاسبه و ما به التفاوت آن به کارت بانکی آنها واریز می‌شود.

تپسی، دیگر شرکت تاکسی اینترنتی هم ضمن انتشار اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره اختصاص سهمیه خاص به رانندگان این شرکت، از ثابت ماندن نرخ کرایه‌های خود بر اساس اعلام قیمت‌های قبلی خبر داد.

پیشنهاد شبناک به شما : آغاز سهمیه بندی سوخت بنزین با قیمت جدید از آبان ماه 1398

 

ميزان دريافتي ماهيانه خانوارها از گران شدن قیمت بنزین چقدر است ؟

این مبالغ به حساب سرپرستان ۱۸ میلیون خانوار واریز خواهد شد. اولین مرحله ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود.

نرخ اسنپ و تپ سی در سهمیه بندی سوخت بنزین چقدر است ؟

برای مسافربرهای بر پایه اینترنت (اسنپ و تپ سی) مشروط برآن که نرخ های خود را از مقادیر مصوب، به تشخیص وزارت کشور تغییر ندهند، اعتبار معادل سهمیه مصوب تعلق خواهد گرفت. برای تامین سوختخودروهای مسافربر خطی و بین شهری ، آژانس های مسافربری و آموزشگاه های رانندگی تمهیدات لازم اتخاذگردیده است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *