نامزد سردار آزمون کیست ؟ + تصاویر

نامزد سردار آزمون کیست ؟ در ادمه جزییات این خبر را به همراه تصاویر شخصی و ماجرای جالب آشنایی آزمون با همسرش را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

سردار آزمون فوتبالیست مظرح کشورمان که برای تیم ملی ایران بارها به میدان رفته و گل های بسیاری را به ثمر رسانده است .

همسر سردار آزمون کیست + تصاویر

نامزد سردار آزمون کیست ؟

عکس نامزد  آزمون در استوری اینستاگرام این فوتبالیست جنجالی و پر حاشیه رونمایی شد و وی با عکسی از نامزدش وی را با متنی عاشقانه معرفی کرد.

طبق شنیده‌ ها او قرار است در آینده ازدواج کند و ایم موضوع را در برنامه دورهمی دی ماه ۹۸ نیز با اجرای مهران مدیری اعلام کرد.

سردار آزمون در برنامه دورهمی درباره عاشق شدن گفت: در شرف ازدواج هستم، خیلی دوست دارم نامزد کنم. در مرحله شناخت هم هستیم و اولین بار عکسش را دیدم و شناخت دوری نسبت به هم داشتیم.

نحوه آشنایی با همسر

به گفته برخی خبرگزاری ها  همسر آزمون با وی نسبت فامیلی دارد.

آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی خود عکسی از همسر خود منتشر کرد! سردار آزمون با انتشار این عکس از همسرش خود نوشت: ” تو این اوضاع بد فقط تو روحیه‌ ی من رو عوض میکنی .

شایان توجه است که قبلا نیز گفته بود که ۹۹ درصد امسال ازدواج می‌کنم و البته اگر خانواده عروس جواب بله را بدهند.

پیشنهاد شبناک به شما : میلاد محمدی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران ازدواج کرد + تصاویر همسرش

وی گفته که : این تصمیم می‌تواند خیلی به من کمک کند. هم به خودم و هم به فوتبالم. در یک سال اخیر و به عقیده خودتان و کارشناس‌ها خیلی پیشرفت داشتم و مطمئن باشید اگر ازدواج کنم می‌توانم بیشتر از اینها هم اوج بگیرم.

در فضای مجازی خبر پیچیده که سردار آزمون قصد ازدواج دارد و به تازگی عکسی از دخترخانمی در استوری اینستاگرام مشاهده میشود که مدت‌هاست در استوری‌های عاشقانه سردار دیده می‌شود.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.