نامه ی دکتر قاسم جان بابایی به رئیس‌جمهور درباره ویروس کرونا جعلی است

نامه دکتر قاسم جان بابایی  به رئیس‌جمهور در باره ی ویروس  کرونا جعلی است جزییات خبر را در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

نام در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود که در آن با معاون وزیر بهداشت و رئیس جمهوری ۴۵ نفر در ایران مبتلا به ویروس کرونا شده اند و ۵ نفر از آنها فوت کرده اند.

نامه جان بابایی به رییس جمهور درباره ی ویروس کرونا

نامه دکتر قاسم جان بابایی

این نامه ترس و دلهره زیادی را برای مردم در برداشت و کاربران شبکه های اجتماعی واکنش های زیادی به این نامه نشان دادند.

واکنش دکتر قاسم جان بابایی به ویروس کرونا در ایران

دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درباره این نامه واکنش نشان داد و آن را جعلی دارد گفت هیچ گاه معاون وزیر به رئیس جمهور نامه نمی نویسد و این نامه از طرف من کاملاً دروغ و جعلی می باشد.

اوقافی نامه سردار سرش ایراد می باشد و از بهترین نگارشی کاملا مشخص است که غلط است و از همه مهمتر نامه نوشتن به رئیس‌جمهور  وظیفه وزیر است.

ایشان با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سال ۲۰۱۷ به عنوان معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.

پیشنهاد شبناک به شما : علائم ویروس کرونا چیست + نشانه های بیماری کرونا

لازم به ذکر است که ویروس کره نهایی این حساب تیتر اول رسانه های جهان تبدیل شده است.

شبکه خبری شینهوا آوانت چین نیز از ۱۸۴۳ مورد جدید ابتلا و ۱۳۹ مورد مرگ جدید بر اثر ویروس کرونا در روز شنبه در استان های هویی کانون انتشار این ویروس خبر داد.

این در حالی است که به گزارش رویترز ای جدید شگر ۸۰ سالگی چینی مبتلا به ویروس کرونا در فرانسه درگذشت این اولین مورد مرگ بر اثر این بیماری در اروپا و چهارمین در خارج از مرزهای چین است.

همزمان  ۷۰ نفر از سرنشینان کشتی کروز در ژاپن آزمایش ویروس کرونا پاسخ مثبت نشان دادند  و قرنطینه رفتند . شمار کلی مبتلایان  به ویروس کرونا در این کشتی ژاپنی ۳۵۵ تن رسیده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.