بیوگرافی نسیم نجفی اقدم و علت حمله به ساختمان یوتیوب

بیوگرافی نسیم نجفی اقدم و علت حمله نسیم اقدم به ساختمان یوتیوب +تصاویر حمله به دفتر یوتیوب و خودکشی را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی نسیم نجفی اقدم و علت حمله نسیم اقدم

بیوگرافی نسیم نجفی اقدم

نسیم نجفی اقدم معروف به نسیم کمدی متولد فروردین ۱۳۵۸ در شهر ارومیه بود و ۳۹ ساله می باشد از کودکی به همراه خانواده به خارج از کشور مهاجرت کرد و بعد از مدتها اقامت در لندن به آمریکا رفته و در ایالات کالیفرنیا اقامت یافت یکی از فعالان فضای مجازی بوده که با کلیپ های طنز در صفحه اینستاگرام اش به شهرت زیادی رسید. بیوگرافی شخصیت های مشهور

بیوگرافی نسیم نجفی اقدمبیوگرافی نسیم نجفی اقدم و علت حمله نسیم اقدم

از سلبریتی های اینستاگرام محسوب میشود که با ساخت کلیپ با موضوعات مختلف در اینستاگرام و فضای مجازی به خصوص یوتیوب فعالیت زیادی دارد در کشور آمریکا زندگی می کنند و فالوئر های زیادی را در فضای مجازی دارد. حوادث

علت حمله نسیم اقدم به دفتر یوتیوب و خودکشی

نسیم نجفی اقدم مدتی بود که در سایت یوتیوب ویدیوهای خود را همانند اینستاگرام به اشتراک می گذاشت ولی مسئولان یوتیوب فیلم های او را حذف میکردند.

همچنین ببینید: بیوگرافی محمدرضا ثلاث از دراویش و پرتاب فرزندان از پنجره توسط مادر

بیشترین کلیپهای او به زبان فارسی و انگلیسی بود و این روزها چندین بار به مسئولان یوتیوب هشدار داده بود که این کار را نکنند و کلیپ هایش را حذف نکنند و آنها را تهدید کرده بود.

بیوگرافی نسیم نجفی اقدم و علت حمله نسیم اقدم

فیلم حمله نسیم نجفی اقدم به یوتیوب

اما مسئولان یوتیوب به این تهدیدها بی توجه بوده و روال طبیعی و معمولی قوانین خود را ادامه می دادند تا اینکه این شهروند آمریکایی و ایرانی تبار با تهیه کردن یک اسلحه به ساختمان مرکزی یوتیوب در شهر سن برونو حمله ور می شود و کارمندان آن را به رگبار می‌بندند و ۳ نفر جان خود را از دست داده.

سپس این خانوم با گذاشتن اسلحه بر روی سر خود خودکشی می کند و جنجال بسیار زیادی را در رسانه‌های دنیا به راه می‌اندازند.

نسیم اقدم,نسیم کمدی

گیاهخوار و حامی حیوانات

از مهمترین خصوصیات نسیم نجفی اقدم گیاهخوار بوده و همچنین حامی حیوانات است

علاقه زیادی به حیوانات دارد و به گفته دوستانش همیشه به باغ وحش رفته و حیوانات را تماشا می‌کند و از مسئولان باغ وحش گلایه‌مند است که چرا این حیوانات را زندانی می کنند.

سالها از گیاهان تغذیه کرده و علاقه‌ای به استفاده از گوشت ندارد و معتقد بود که نباید حیوانات را برای تغذیه قربانی کرد و انسان ها میتوانند با خوردن گیاهان به زندگی ادامه دهند

بیوگرافی نسیم نجفی اقدم و علت حمله نسیم اقدم

شایعه داعشی بودن نسیم اقدم

ویدئویی از این خانم در اینستاگرامش وجود دارد که او با لباس عربی در حال صحبت کردن است و برخی از خبرگزاری های خارجی به دلیل این پوشش معتقدند که او از عوامل داعشی است که چنین چیزی وجود ندارد این کلیپ هم همانند کلیپ های دیگری که ساخته جنبه طنز برای اعضای فالوئرهایش داشته است.

بیوگرافی نسیم اقدم

همینک کمپین زیادی در فضای مجازی به راه افتاده که کاربران سلبریتی های مشابه را فالو نکنند که باعث شوند آنها برای بیشتر دیده شدن و جلب توجه کردن دست به اقدامات خطرناک و خارج از متعارفی بزنند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *