هانی کرده کیست ؟ + عکسها و ماجرای کشته شدن هانی کرده

بیوگرافی آقای هانی کرده یکی از اشرار پایتخت را به همراه خبر جزییات کشته شدن وی  به همراه تصاویر شخصی ایشان در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

هانی کرده کیست ؟ + عکسها و ماجرای کشته شدن  هانی کرده

بیوگرافی هانی کرده

آقای هانی کرده  متولد دهه شصت و اصالتا اهل شهر همدان است ، اما ساکن تهران می باشد و به عنوان  و یکی از اشرار و گنده لات های معروف تهران لقب دارد .
وی از رفقایوحید مرادی   که از  دیگر شرور تهرانی است که در سال ۹۷ در زندان به دست زندانیان کشته شد می باشد.

 

هانی کرده کشته شد + جزییات خبر

به گزارش  خبرگزاری ها معتبر طبق ویدئویی که در فضای مجازی در حال پخش  است، هانی کُرده با حمله ۶ نفر به ضرب  چاقو کشته شد. اما در حال حاضر وضعیت او وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

حدودا ساعت ۱۰ شب دوشنبه هانی کرده  و مرد دیگری داخل یک خودروی پژو ۲۰۶ در حال خوردن آبمیوه بودند که راکبان دو موتورسیکلت در مقابل آن توقف کرده و با ضرب  چاقو و قمه به سمت هانی حمله کرده و او را به شدتمورد ضرب شتم قرار دادند .

 

هانی کرده گنده لات تهران کشته شد؟

عابرانی که شاهد این درگیری بودند با پلیس و اورژانس تماس گرفته و موضوع را خبر دادند که قبل از حضور ماموران کلانتری ضاربان از محل گریختند. هانی کرده توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شد که پزشکان تلاش برای نجات جان او را آغاز کردند.

ساعتی پیش ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که فرد تصویربردار مدعی شده بود هانی کورده در حمله شش نفر با سلاح سرد کشته شده است

در حال حاضر وضعیت او وخیم اعلام شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران با تائید این موضوع اعلام کرد؛ تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این درگیری ادامه دارد.

هانی کرده  از اراذل و اوباش سطح یک کشور است و بعد از ماجرای قتل وحید مرادی در زندان شایعاتی مطرح شد که که او دستور قتل وحید مرادی را صادر کرده بود، اما تحقیقات پلیسی این خبر را تکذیب کرد.

 

سوابق و دستگیری ها

پیج اینستاگرام وی و پیج هایی مشابه این افراد دنبال کنندگان و فالوورهای زیادی دارد و گاهی میلیونی هستند و با انواع عکس ها جوانان اینروزها ندانسته جذب میشوند.

هانی کرده از لوطی های بنام و مشهور تهران است که چند بار به دلیل نزاع و حمل چاقو توسط پلیس دستگیر شده و پرونده قضایی دارد.
اگر به اینستاگرام سری بزنید پیج هایی با عناوین مختلف مشاهده می کنید که درباره این گونه افراد است و مریدان زیادی نیز دارند.

 

وی یکی از اشرار تهران است که سابقه زندان و پرونده قضایی در پلیس دارد و سوابق مختلفی در شرارت و درگیری دارد و بارها در جمع آوری اراذب و اوباش از سوی پلیس دستگیر شده است

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. توراخداکسی راکه احتیاج به دیده شدن دارد و همه سریعا گندش کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.