واژگونی اتوبوس در اصفهان تصاویر + جزئیات کامل خبر

واژگونی اتوبوس در اصفهان را به همراه تصاویر و جزئیات کامل این خبر در ادامه در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

اتفاقی دلخراش که امروز در اصفهان رخ داد یک دستگاه اتوبوس با مسافرانش و واژگون شدن و باعث کشته شدن ۱۰ نفر از هموطنانمان و مجروح شدن ۱۸ نفر از آنها شد.

واژگونی اتوبوس  اصفهان شیراز+ جزییات خبر

جزئیات واژگونی اتوبوس در اصفهان

عباس آبادی مدیر روابط عمومی اورژانس پزشکی اصفهان درباره واژگونی اتوبوس در اصفهان گفت امروز صبح سه شنبه ۸ بهمن ماه ۹۸ اتوبوس مسافربری که از اصفهان عازم شیراز شده بود در ورودی شهر سپاهان با سانحه رانندگی مواجه میشه و باعث واژگونی آن شد و در نهایت ۱۰ نفر از هموطنانمان فوت کردند و ۱۸ نفر دیگر نیز مجروح شدند.

صبح امروز به اورژانس ۱۱۵ اعلام و به دنبال آن ۱۲ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس اصفهان به محل حادثه اعزام شدند غفور راستین افزود در این حادثه ۱۰ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۸ نفر شامل پنج سند ۱۱ مرد و دو پسر ۴ ساله و ۱۴ ساله دچار مصدومیت شدند.

وی در ادامه گفت یک نفر از مصدومان در محل به صورت سرپایی درمان و سایر مصدومان نیز پس از دریافت خدمات اورژانس بیمارستان الزهرا شریعتی آیت‌الله کاشانی انتقال یافتند.

پیشنهاد شبناک به شما : جزئیات حادثه خروج از باند هواپیمای کاسپین تهران- ماهشهر در فرودگاه ماهشهر

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان بیان کرد راننده زنده است علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی می باشد سپاهان شهر در جنوب شهر اصفهان ابتدای جاده اصفهان شیراز واقع شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.