واکنش کاربران ایرانی به فحاشی و توهین ترامپ به سردار سلیمانی

واکنش کاربران ایرانی را به فحاشی و توهین ترامپ بر علیه سردار سلیمانی را به همراه جزییات  خبر در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

توهین ترامپ به سردار سلیمانی + واکنشها

ماجرای توهین دونالد ترامپ  به سردار سلیمانی

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا  که همیشه نشان داده که به اصول اخلاقی پایبند نمی باشد این بار در اقدام بی شرمانه در سخنرانی جدید خود با توهین و فحاشی بر علیسه شهید سردار سلیمانی  باعث شد مردم بسباری از جهان وی را به عنوان بی شخصیت ترین رییس جمهور  آمریکا لقب دهند.

دونالد ترامپ در جدیدترین سخنرانی خود  ذر میان  طرفدارانش  به دفاع در مقابل شهادت سردار قاسم سلیمانی پرداخت  و ادامه داد این فرمانئه باعث کشته شدنسربازان آمریکایی ما شده است و در ادامه شروع به فحاشی کرد که سایت ما از انشار اصطلاح ناروا معذور است.

این سخنرانی واکنش های بسیاری در فضای مجازی برعهده داشت تا جایی که خیلی ها بیان داشتند گویی دونالد ترامپ در طویله بزرگ شده است که شبیه حیوانات عمل میکند.

در پی ابن اقدام بی شرمانه و زشت ترامپ شبکه CNN  در سایت خود اعلام کرد  رییس جمهور امریکا  بافحاشی زشت خود سبب شد که شان و منزلت آمریکایی ها را پایین و متزلزل کندکه چنین کسی نماینده مردم است.

این در حالی است که حضور میلیونی و با شکوه مردم جای جای ایران و کشورهای مسلمان و مقیمان کشورهای دیگر  در مراسم شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی  نشان دان که این مرد بزرگواراز خوبان جهان است  که همه جا طرفدار داشته است و نماد  امنیت بوده است.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی محمدصادق کوشکی پژوهشگر + ماجرای توهین به رخشان بنی اعتماد

واکنش کاربران ایرانی  در پی نوهین  به سردار سلیمانی

در ادامه این خبر به سرعت در شبکه های مجازی با واکنش های مختلفی از سوی عموم مردم همراه بود  و باعث خشم مردم ایران شد .

عزت الله ضرغامی عضو شوراهای عالی مجازی و انقلاب فرهنگی با انشار تویتی در فضای مجاری توهین ترامپ را پاسخ داد وی نوشت  : ترامپ آنچه را که لایق خودش است ، به محبوب ایرانیان نسبت داده است .

پاسخ ضرغامی به توهین ترامپ به شهید سلیمانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.