بیوگرافی وحید خزایی +ماجراها و کلیپ های لو رفته وحید خزایی

بیوگرافی وحید خزایی +ماجراها و کلیپ های لو رفته وحید خزایی را در این بخش از سایت شبناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی وحید خزایی

بیوگرافی وحید خزایی

بیوگرافی وحید خزایی یکی چهره هایی است که به لطف ایسنتاگرام به شهرت رسیده است او متولد 1366 در تهران میباشد که مدتی تیتر اول رسانه ها و فضای مجازی ایران قرار گرفته بود.

همچنین ببینید: بیوگرافی سری دوی، نیروانا قاسم خانی، آوا جوهرچی

ایسنتاگرام که در سال های اخیر میدان زیادی برای خود باز کرده است تعداد زیادی از فعالان اینترنتی به یک چهره مشهور یا به اصطلاح سلبریتی تبدیل شدند.

بیوگرافی وحید خزایی

وحید خزایی چطور معروف شد

نحوه معروف شدن این شخص کاملا متفاوت از سلبریتی های موجود در فضای مجازی بود. بیوگرافی شخصیت های مشهور

تصاویر زیادی از او با دختران مختلف بی حجاب در فضای مجازی منتشر شد که جنجال زیادی دامن این شخص را گرفت.

همچنین ببینید: بیوگرافی بی بی رکسا، دختر بیل گیتس، محمدامین کریم پور

وحید خزایی برای اینکه سرپوشی بر روی این تصاویر بگذارد در یک ویدئویی اعلام کرد که این دختران همگی از اقوام او هستند اما دخترانی که تصاویرشان به همراه این پسر پخش شده بود به سرعت از او شکایت کردند و به گفته خودش بعد از اینکه وارد خانه شد توسط پلیش دستگیر شد.

دستگیری وحید خزایی

پخش تصویرش در اخبار صدا و سیما

اخبار صدا و سیما تصاویری از اون را به همراه مصاحبه اش پخش کرد بسیاری از مردم با چهره او آشنا شدند این شخص در بازجویی های خود با پلیس اعلام کرد که وضعیت مالی بسیار بدی دارد و یک کارگر ساده میباشد که در مهمانی ها اغفال شده و تصاویر او را ثبت کردند و نمی دانسته که این تصاویر در حال ضبط است و از آن بی خبر بوده.

بیوگرافی وحید خزایی

وی درباره این تصاویر به پلیس گفت گوشی تلفن همراهم گمشده و قصد منتشر کردن تصاویر شخصی دخترانی که با آنها رابطه داشتن را نداشتند اما تحقیقات پلیس چیز دیگری را نشان می داد.داوود غفاری

مهاجرت به ترکیه

وحید خزایی بعد از اینکه دستگیر شود به دلیل سوء پیشینه نداشتند به حبس تعلیقی محکوم شد بعد از زندان آزاد شد اما به دلیل اینکه چهره او در جامعه کاملاً شناخته شده بود ناچار به مهاجرت به ترکیه شد.

بیوگرافی وحید خزایی

نامه به رهبر

نامه ای با موضوع ندامت برای رهبر انقلاب نوشت و ایشان درخواست است و طلب آموزش کرده است و بخشی از نامه نوشته بود که توبه کردم و می خواهم به ایران برگردم و در مملکت خودم زندگی کنم که این نامه مورد توجه کاربران شبکه‌های مجازی قرار گرفته بود.

عکس وحید خزاییبیوگرافی وحید خزایی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.