جنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها +تصاویر

جنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها خبری است که امروزه در شبکه های مجازی منتشر شده است و واکنش های مختلفی را به همراه داشته است.

ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها

روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای بازدید از مناطق زلزله زده وارد شهر سر پل ذهاب شد.

جنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها

اتفاقی که تا به اینجای کار خیلی هم جای تقدیر و تشکر دارد اما تصاویری از ایشان در فضای مجازی منتشر شد که گویا در یکی از خانه ها با کفش بر بالین یکی از بیماران یا مجروحان زلزله حاضر شده است که باعث واکنش های بسیاری در رسانه ها و فضای مجازی شده است. اخبار سیاسی

جنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده هاجنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها

حمله منتقدان دولت

البته این کار آقای جهانگیری کاملا ناپسند و غیرقابل توجیه است اما مخالفان دولت حسن روحانی سریعا به این موضوع واکنش نشان داده و او را به محمدرضا پهلوی مقایسه کردند و باز هم یک اشتباه فردی را به نام کل دولت منتسب نموده اند.

جنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها

بدون شک انسان ها جایزالخطا هستند و ممکن است سهل انگاری و اشتباهاتی از هر انسانی صورت گیرد ولی اینکه بخواهیم اشتباه یک شخص را به کل مجموعه نسبت دهیم کاری به دو از منطق خواهد بود.

متاسفانه با کوچکترین اشتباهات که از طرف برخی از کابینه دولت صورت میگیرد با مبالغه سعی در سیاسی نشان دادن موضوع کرده و فقط به فکر تخریب چهره دولت هستند.

عذرخواهی اسحاق جهانگیری

وی بعد از اگاه شدن از ماجرا به صورت رسمی از این خانواده عذرخواهی کرد و نوشت که به دلیل فشرده بودن برنامه ها و اصرار یکی از خانواده های زلزله زده برای ملاقات کردن من با همسر بیمارش باعث شد که من سهل انگاری انجام دهم و عذرخواهی رسمی خودم را به فرماندار شهرستان سرپل ذهاب عرض نموده تا به این خانواده ابلاغ نماید.

عذرخواهی اسحاق جهانگیری به خاطر ورود با کفش در خانه زلزله زده ها جنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها

آقای معاون همچنین اعلام کرد که به وزیر بهداشت گفتم که به وضعیت بیماری این هموطن مان رسیدگی کنند و شرایط را برای درمان و بهبود او فراهم کند.

جنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها

مقایسه با رهبر انقلاب

برخی دیگر از منتقدین با انتشار عکس رهبر انقلاب به هنگام ملاقات از زلزله زده ها یاداوری کردند که ایشان به هنگام ورود به منازل زلزله زدگان کفش های خود را بیرون می اوردند.

جنجال ورود جهانگیری با کفش در خانه زلزله زده ها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.