وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز در روز دوشنبه 2 دی ماه

در این بخش از مجله اینترنتی شبتاک  وضعیت تعطیلی مدارس تهزان و البرز را در روز دوشنبه 2 دی ماه با توجه به اسنمرار آلودگی هوا  به همراه جزییات آخرین خبر مشاهده میکنید.

با توجه به افزایش آلودگی هوا و افزایش آلاینده ها در این هفته که دوزهای شنبه ۳۰ آذر و یکشنبه ۱ دی ۹۸ را در تهران و شهرهای تهران به تعطیلی کشاند ، وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز فردا دوشنبه در هاله ای از ابهام است و فعلا تصمیمی برای فردا گرفته نشده و ما تا آخر وقت امروز، اگر خبری مبنی بر تعطیلی اعلام شد به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

آیا مدارس تهران و البرز در روز دوشنبه 2 دی ماه تعطیل است ؟+ جزییات خبر

 

تعطیلی مدارس تهران و البرز فردا دوشنبه ۲ دی

در پی سکون و پایداری هوا و تداوم آلودگی هوای تهران و البرز و با توجه به تصمیم کارگروه ویژه آلودگی هوا مبنی بر وجود آلایندگی جوی و پایداری هوا با هدف پیشگیری از افزایش آلودگی احتمال تعطیل شدن مدارس وجود دارد و هنوز خبری از منابع رسمی و موثق مبنی بر تعطیلی روز دوشنبه اعلام نشده است.

جدید‌ترین اخبار از تعطیل شدن مدارس شهرهای تهران و کرج و البرز را در همین بخش پیگیری کنید و ما با اطلاع از منابع رسمی در این بخش بروزرسانی خواهیم کرد

تعطیلی مدارس تبریز به علت آلودگی هوا

مدارس تبریز فردا (دوشنبه) به علت آلودگی هوا تعطیل اعلام شد.

با تصمیم کارگروه اضطراری کاهش آلودگی هوا، با توجه به پایدار بودن وضعیت جوی شهر تبریز و به منظور پیشگیری از افزایش آلایندگی، روزهای یکشنبه و دوشنبه، مدارس شهرهای تبریز، سردرود و باسمنج در تمامی مقاطع تحصیلی، تعطیل خواهد بود./ایسنا

آلودگی هوای البرز به حد هشدار رسید/ احتمال تعطیلی مدارس

بدنبال پایداری هوا، رخداد وارونگی دما و افزایش غلظت آلاینده ها، جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا تا ساعتی دیگر در استانداری البرز برگزار خواهد شد.

در صورت منتشر شدن هر گونه اخباری در مورد تعطیلی روز دوشنبه در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

پیشنهاد شبناک به شما : فرهاد خسروی کولبر کیست + عکسهای پیدا شدن جسد فرهاد خسروی کولبر 14 ساله

آیا مدارس تهران و البرز در دوشنبه 2 دی ماه تعطیل است ؟

محمد اصغری با اشاره به پایداری هوا در نیمه شمالی کشور گفت:

شهر‌های تهران، کرج، قم، قزوین، سنندج، تبریز، ارومیه و اصفهان هفته آینده شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های هوا هستند.

اوج آلودگی ها روز دوشنبه است.

به دلیل پایداری جو ‌افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای بزرگ، پرجمعیت و صنعتی رخ می‌دهد و این شرایط تا روز چهارشنبه چهارم دی‌ماه ادامه دارد.

در این راستا کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم برای گروه‌های حساس در اوایل هفته آینده پیش‌بینی می‌شود و در صورت عدم کاهش منابع آلاینده شهری، رسیدن آلودگی هوا به حد ناسالم برای همه گروه‌ها دور از انتظار نیست.

آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی و روز شنبه صاف و غبار آلود خواهد بود.

تقی زاده گفت: مقرر شده است که فردا مجدد کارگروه تشکیل شده و درخصوص تعطیلی مقاطع تحصیلی در استان تهران بجز دماوند و فیروزکوه تصمیم گیری شود.

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: البته تردد کامیون ها در سطح شهر تهران همچنان ممنوع بوده و پلیس با شدت با خودروهای دودزا و کامیون‌ها برخورد خواهد کرد.

مردم از منابع رسمی خبرهای تعطیلی را دنبال کنند

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با دعوت از رسانه ها برای دریافت اخبار تعطیلی مدارس از کارگروه اضطرار آلودگی هوا و استانداری، از مردم استان نیز خواست تنها از منابع رسمی و موثق پیگیر اخبار تعطیلی‌ها به واسطه آلودگی هوا شوند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.