ویدیو لایو عجیب پرستو صالحی در باره حجاب ریحانه پارسا

ویدیو لایو عجیب پرستو صالحی در باره حجاب ریحانه پارسا به همراه جزییات کامل خبر در این بخش از مجله شبناک بخوانید.

ویدیو لایو  عجیب پرستو صالحی درباره پوشش ریحانه پارسا

پرستو صالحی در قالب اینستاگرامی خود بیان داشت به من که فلانی مهاجرت کرده به طوری که گوشش فلانی چی هست این دخالت ها هیچ ذوقی ندارد.
خانم پرستو صالحی از بازیگران ارضی فیلم و سریال ایرانی در لایو اینستاگرام ای خود نسبت به حواشی ریحانه پارسا بازیگر نوظهور و پرورشی فضای مجازی انتقاد کرد و گفت به من چه که فلانی مهاجرت کرده به طوری که پوشش فلانی چی هست این دخالت ها چه ذوقی ندارد.

ویدو لایو عجیب پرستو صالحی درباره حجاب ریحانه پارسا

ریحانه پارسا کیست؟

ریحانه پارسا از بازیگران نوظهوری است که با سریال پدر درخشیده شد ، و بعد از آن در فضای مجازی جنجال های بسیاری را به همراه داشت و مهدی گوشی ازدواج کرد و طلاق گرفت و حالا به خارج از کشور مهاجرت کرده و تصاویر برهنه خود را در فضای مجازی منتشر کرده است که توانسته حواشی بسیار زیادی را در فضای مجازی داشته باشد.

حسین روزهایی کرونا تصاویر عجیب در رسانه‌ها و فضای مجازی پیچید که حکایت از آن داشت که ریحانه پارسا بازیگر ۲۰ ساله عرضه فیلم و سریال ایرانی با آقای مهدی گوشی بازیگر و کارگردان که از او چندین سال بزرگتر است ازدواج کرده است این خبر با یک عکس سلفی از این دو منتشر شد و توانست حاشیه بسیار زیادی را برای او به همراه داشته باشد.

بیشتر ببینید: ماجرای ارتباط ریحانه پارسا با امیر تتلو

ماجرای ریحانه پارسا با امیر تتلو

چندی پیش هم خبرهای ضد و نقیضی باز هم درباره ریحانه پارسا وجود گرفته و وی در لایو اینستاگرام خود اعلام کرد که با تتلو ازدواج کرده که اولین و همه شایعاتی بیش نبود است و بعد پارسا تصاویر برهنه خود را منشر کرد که سبب واکنشهای بسباری از سوی بازیگران مطرح کشور شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.