ویژه برنامه های شب یلدا ۹۸ در تلوزیون + زمان پخش

شما میتوانید برنامه های ویژه شب یلدا سال 1398 را  به همراه زمان پخش و معرفی مجری های شب یلدا را به همراه تصاویر در این بخش  از مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

معرفی  و زمان پخش ویژه برنامه  های شب یلدا 98 در همه شبکه ها  + تصاویر

معرفی ویژه برنامه شب یلدا 98

برنامه های ویژه شب یلدا در تلویزیون در شبکه های مهم و پر مخاطب مشخص شدند و تاکنون برنامه های دورهمی برای پخش از شبکه نسیم و برنامه ویژه علی ضیا در فرمول یک و اجرای رضا رشیدپور در شبکه سه و ژیلا صادقی در شبکه دو  اعلانم شده اند.

 

 

همه ساله در ایام شب یلدا برنامه های شاد و سرگرمی کننده ای در تلویزیون در همه شبکه ها پخش میشود و از سوی بیننده ها و مخاطبان نیز با استقبال مواجه شده است

تلویزیون هر سال به مناسبت شب یلدا ویژه برنامه هایی را برای پخش درنظر میگیرد و امسال هم در روزهای نزدیک به شب یلدا تکلیف برنامه های ویژه این شب مشخص شد.

امسال و در شب یلدا در سال ۹۸ هم شبکه های سیما برنامه های خاصی را در دستور کار خود قرارداده اند وطبق برنامه ریزی های مشخص که انجام شده ،

شنیده های حاکی است مجری برنامه ویژه شبکه یک علی ضیا خواهد بود. شبکه ۲ ژیلا صادقی و شبکه ۳ باتوجه به مدیریت آن و اختلافات پیش آمده با رضا رشید پورهنوز جایگزینی مشخص نشده است.

 

 ویژه برنامه شب یلدا ۹۸ شبکه یک با اجرای علی ضیا

شبکه یک سیما چند سالی است که ویژه برنامه شب یلدا را به علی ضیا   سپرده است و امسال هم به مانند شب یلدای سال گذشته علی ضیا اجرای ویژه برنامه این شب را برعهده دارد.

علی ضیا اجرای برنامه فرمول یک را در شبکه یک سیما برعهده دارد و چند سالی است که ویژه برنامه های این شبکه در مناسبت های مختلف را اجرا میکند.

 

 ویژه برنامه شب یلدا ۹۸ شبکه دو با اجرای ژیلا صادقی

شنیده ها حاکی از این است که ویژه برنامه شب یلدای شبکه دو را ژیلا صادقی اجرا میکند و این شبکه همم به مانند سال گذشته اجرای ویژه برنامه این شب را به مجری قدیمی اش سپرده است.

ژیلا صادقی اجرا را از سال ۷۸ آغاز کرد و تابحال برنامه های زیادی را در شبکه دو سیما اجرا کرده است.

پیشنهاد شبناک به شما : عکس نوشته وتبریک شب یلدا + تصاویر

 

 ویژه برنامه شب یلدا ۹۸ شبکه سه با اجرای رضا رشیدپور

شبکه سه یکی از شبکه های پربیننده تلویزیون است که ویژه برنامه شب یلدای این شبکه را رضا رشیدپور اجرا خواهد کرد.

رضا رشیدپور که بعد از پایان برنامه حالا خورشید در تلویزیون کمرنگ شده است قرار است ویژه برنامه شب یلدای شبکه سه را با عنوان شب آرام اجرا کند و به مانند سال گذشته در طولانی ترین شب سال همراه مردم باشد.

 

 ویژه برنامه های شب یلدا ۹۸ شبکه نسیم با مهران مدیری

ویژه برنامه شب یلدا در شبکه نسیم با اجرایمهران مدیری   همراه خواهد بود و دورهمی مهمان خانه های مردم در این شب میشود.

طبق آخرین خبرها قرار است ویژه برنامه دورهمی به مناسبت شب یلدا با اجرای مهران مدیری روی آنتن شبکه نسیم برود و این بازگشتی برای برنامه دورهمی بعد از چندین ماه دوری از تلویزیون است.

 

سیدمصطفی احمدی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی که ترجیح داد گفت‌وگویی نکند، بازگشت برنامه “دورهمی” به آنتن را تأیید کرد و به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: ان‌شاءالله مشکلی نباشد شب یلدا روی آنتن می‌رویم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.