پخش زنده و مستقیم و اعلام برندگان مراسم توپ طلا 2019

پخش زنده و مستقیم و اعلام برندگان مراسم توپ طلا 2019

مراسم توپ طلا 2019 و اعلام اسامی برنده نهایی توپ طلا و نحوه اجرا و مجریان و عکس های داغ فوتبالیست های مشهور دنیا و پخش زنده مراسم اهدای جوایز توپ طلا را در سایت شبناک مشاهده کنید

مراسم توپ طلا دوشنبه 12 آذر ماه 98 از ساعت 19:30 دقیقه به وقت تهران آغاز می‌شود تا مشخص شود برنده توپ طلای 2019 کدام ستاره فوتبال خواهد بود.

پخش زنده مراسم توپ طلا 2019

مراسم اهدای جوایز توپ طلا 2019

مراسم اهدای جوایز توپ طلای سال 2019 در حالی برگزار می‌شود که از لیونل مسی و ویرِژیل فن‌ دایک به عنوان شانس‌های اول دریافت این جایزه نام برده شده است. یکی از این دو ستاره توپ طلای امسال را بدست آورده و آن را از لوکا مودریچ، برنده توپ طلای سال گذشته دریافت خواهند کرد.

این مراسم امروز دوشنبه از ساعت 19:30 به وقت تهران آغاز خواهد شد. مراسم امسال شصت و چهارمین دوره این مراسم خواهد بود. جایزه‌ای که اولین بار در سال 1956 به سر استنلی متیوز اهدا شده است.

بر اساس گزارش‌ها، سندی هری‌برت و دیدیه دروگبا میزبانان مراسم امسال هستند. این جایزه به صورت سنتی هر ساله توسط نشریه فرانسوی فرانس فوتبال اهدا می‌شود. فهرست سی نفره نامزدهای این جایزه در ماه اکتبر از سوی این نشریه معرفی شد تا با رای‌گیری از کسانی که این نشریه از پیش برگزیده، برنده نهایی انتخاب شود.

تصاویر و برنده توپ طلا 2019

نامزدهای توپ طلای سال 2019

سه فینالیست نهایی، مسی، فن‌دایک و رونالدو اعلام شده‌اند ولی این در حالی است که اکثر رسانه‌ها معتقدند شانس مسی و فن‌دایک بیشتر از سایرین است.

تئاتر دو شاتل در شهر پاریس میزبان مراسم توپ طلای 2019 خواهد بود. مراسم اهدای جوایز توپ طلای 2018 اما در محل گراند پاله در این شهر برگزار شده بود.

امسال یک جایزه جدید به نام جام یاشین هم به بهترین دروازه‌بان سال 2019 اهدا خواهد شد.

در سال 2018 برای اولین بار جایزه بهترین بازیکن زن سال هم به فهرست جوایز توپ طلا اضافه شد. دیگر جایزه‌ای که از سال گذشته به این مراسم اضافه شده بود جایزه کوپا بود که به بهترین فوتبالیست مرد زیر 21سال تعلق گرفت. دو جایزه‌ای که پارسال به ترتیب به آدا هگربرگ و کیلین امباپه تعلق گرفت .

منبع : توپ نود TOP90

تصاویر و اسامی برندگان بعد از اهدای جوایز منتشر خواهد شد و بروزسانی میشود

پخش زنده مراسم اهدای توپ طلای سال 2019

برای مشاهده پخش زنده و مستقیم مراسم به لینک درج شده در سایت آنتن مراجعه کنید تا بطور زنده و مستقیم مراسم را مشاهده کنید و لذت ببرید

مطلب پیشنهادی ما : عکس ماشین رونالدو 2019

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *