پخش سری جدید دورهمی از آذر ماه از شبکه نسیم + زمان پخش و تکرار

دورهمی با اجرای زیبای مهران مدیری کارگردان و تهیه کننده و مجری و بازیگر توانمند کشورمان دوباره از شبکه نسیم پخش خواهد شد و این خبر خوش را سید مصطفی احمدی تهیه کننده این برنامه داده و عنوان کرده که از آذر ماه ۹۸ پخش مجدد و سری جدید این برنامه پر مخاطب و پر بیننده شروع خواهد شد شما میتوانید ساعت پخش این برنامه را در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

سری جدید برنامه دورهمی از آدر ماه آغاز شد + زمان پخش

بازگشت دور همی به تلویزیون

تهیه‌کننده مجموعه «دورهمی» درباره دلایل مهران مدیری، مجری این برنامه برای بازگشت این مجموعه به تلویزیون و زمان‌ بندی آغاز ضبط و پخش سری جدید این مجموعه توضیحاتی ارائه کرد.

سید مصطفی احمدی کارگردان  این برنامه تلویزیونی درباره تولید و پخش سری جدید این مجموعه با وجود اعلام قطعی منتفی شدن ساخت این برنامه، گفت: با توجه به استقبال کم‌ نظیر بینندگان عزیز از چند سری قبل برنامه، همچنین پیشنهاد سازمان صداوسیما و تأکید مهران مدیری مبنی‌ بر آنکه برنامه‌ای تولید شود که همه مردم در سراسر کشور بدون پرداخت هزینه امکان دسترسی به آن را داشته باشند و باعث بهتر شدن حال مردم شود، تصمیم گروه بر آن شد که تولید سری جدید برنامه مفرح دورهمی با اجرای زیبا مهران مدیری  برای پخش از تلویزیون در حال آماده سازی می باشد و از آدر ماه استارتش زده میشود.

پیشنهاد شبناک به شما : برنامه شبی با عبدی شبکه نسیم زمان پخش + تکرار

زمان پخش برنامه دورهمی

احمدی درباره اینکه چه تغییراتی قرار است در این برنامه انجام شود، اظهار کرد: این برنامه در حال حاضر با همان سبک و ساختار قدیمی به آنتن بازمی‌گردد و با تشکیلِ اتاق فکر  مشغول ایده‌ پردازی برای اضافه کردن بخش‌های جذاب و گوناگون به برنامه هستیم که به تدریج در طول کار انجام خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به شروع ضبط این مجموعه گفت: به زودی ضبط و تصویربرداری مجموعه را آغاز می‌کنیم و طی یک یا دو هفته آینده روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

تهیه‌ کننده «دورهمی» در پایان در پاسخ به اینکه این مجموعه چه رویکرد جدیدی برای رضایت مخاطبان دارد هم عنوان کرد: طی بیش از سی سال فعالیت هنری ِ مهران مدیری، همواره شاهد نوآوری و ارائه سبک‌های گوناگون از ایشان در کارهای مختلف بوده‌ایم که مورد توجه مردم هم قرار گرفته و در سری جدید برنامه «دورهمی» هم این اتفاق تکرار خواهد شد. ( به نقل از خبرگزاری مهر )

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.