دلجویی از زلمه کودک کار + عکس و حواشی آزار پسر زباله گرد در فردیس

دلجویی از زلمه کودک کار + عکس و حواشی آزار پسر زباله گرد در فردیس

زلمه کودک کار که این روزها تصویری از وی در یک فیلم منتشر شده که باعث آزار و اذیت شده جنجال آفرین شده و اذیت و آزار این کودک زباله‌گرد در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرده استکه در سایت شبناک میخوانید

فیلم آزار زلمه کودک کار در فردیس کرج

دلجویی از زلمه کودک کار در فردیس کرج

در خبری شادی بخش گروهی ضمن دلجویی از این کودک کار، قرار است مسئولان امکانات تحصیل وی را فراهم کنند.

در چند روز گذشته افرادی که کودک زباله گرد را به درون سطل زباله انداخته و با انتشار کلیپی در فضای مجازی موجب تشویش اذهان عمومی شده بودند، خود را تسلیم پلیس کردند.

دادستان عمومی شهرستان فردیس از پیدا شدن کودک آسیب دیده مربوط به کلیپ کودک آزاری خبر داد.

اخیرا کلیپی از آزار یک ک.دک کار ده ساله و انداختن او در سطل زباله در فضای مجازی منتشر شده است که واکنش های تند زیادی در پی داشته است . این کودک آزار دیده افغانی و ده ساله است
حسن جهانشاهلو دادستان عمومی شهرستان فردیس درگفت و‌گو ، گفت: کودک آسیب دیده مربوط به کلیپ کودک آزاری که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده شناسایی و پیدا شد.

دلجویی از زلمه کودک کار

عامل کودک آزار در فردیس کیست؟

انداختن کودک در سطل زباله برای خندیدن بود

«بهزاد.ح» متهم اصلی پرونده کودک‌آزاری که در پی انتشار کلیپ کودک‌آزاری در فضای مجازی دستگیر شد، در ،گفت: هدف از این کار تنها شوخی بود و هیچ شرط بندی در کار نبوده است.

این متهم سی ساله افزود: سابقه فعالیت های این چنینی ندارم و بسیار نادم و پشیمان هستم.

او گفت: در یک شرکت مشغول کارگری هستم و اصلا دوست ندارم به کسی زور بگویم، خیلی از رفتار زشتم پشیمانم! امیدوارم مردم مرا ببخشند.

«بهزاد. ح» با بیان اینکه در آن لحظه به عاقبت کارم فکر نکردم، افزود: قرار نبود فیلمی منتشر شود، باعث آبروریزی خودم و خانواده ام شده ام.

او گفت: این اتفاق روز جمعه در کانال غربی خیابان قریشی، مقابل مجتمع ماهان رخ داد و انتشار فیلم در فضای مجازی یک روز بعد در حالی که من از دوستم خواسته بودم فیلم را پاک کند، انجام شد.

عکس و حواشی آزار پسر زباله گرد در فردیس

متهم کودک‌آزار افزود: زمانی که متوجه شدم فیلم به صورت گسترده پخش شده خودم را می‌زدم و می دانم که بدبخت شدم اما پشیمانم و از مردم عذرخواهی می کنم و زمانی که متوجه شدم فیلم به صورت گسترده پخش شده خودم را می‌زدم .

باشگاه خبرنگاران جوان

پیشنهاد ما : پویا بختیاری کیست؟ عکس ها و ماجرای کشته شدن پویا بختیاری در اعتراضات

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.