باردار شدن با پیش آب (آب هنگام راست شدن آلت تناسلی)

باردار شدن با پیش آب (پیشاب هنگام راست شدن آلت تناسلی) اطلاعات درباره پیش آب مردان را در این بخش از مطالب پزشکی سایت شبناک زیر مشاهده نمایید.

پیش آب چیست؟

آلت تناسلی مردان ساختار متفاوت تری نسبت به زنان دارند و زمانی که تحریک میشوند تغییر شکل می دهد و چون از ماهیچه تشکیل شده می‌توانند هنگام تحریک شدن تغییر شکل پیدا نمایند.

اطلاعات درباره پیش آب مردانباردار شدن با پیش آب (پیشاب)

مردان زمانی که تحریک میشوند مغز آنها پیامهای عصبی ارسال می کند به آلت تناسلی آنها منقبض شده و بزرگتر از حالت طبیعی خود می شود در این هنگام مایعی از آن ترشح شده که به آن پیش آب و یا مذی گفته می شود که در هنگام تحریک جنسی اولیه از مجرای تناسلی آنها خارج میشود از نظر پزشکی این مایع درصد اسپرم بسیار کمی دارد و در حکم اسلامی آن کاملا پاک و پاکیزه است.

از آت تناسلی مردان مایع های مختلفی خارج می شود که 5 دسته هستند و از میان این مایع ها فقط یکی از آنها حاوی اسپرم می باشد و آن هم آب منی است (گیاه ماریانا برای تنگ کردن واژن )

انواع مایع های خارج شده از مردان

منی: در هنگام اوج لذت جنسی و به اصطلاح بعد از ارضا شدن مرد آلت تناسلی آنان خارج می شود که دارای ۳۰۰ میلیون اسپرم است و بعد از اینکه وارد رحم زنگ می شود یکی از آنها به تخمک می چسبد به عمل لقاح را شکل می دهد

مذی: همان پیش است من زمانی که آلت تناسلی مرد راست می شود از آن خارج می شود و رنگ آن شبیه آب دماوند به رنگ شفاف و روشن همچنین حکم آن در دین اسلام پاک بود و نیازی به قرص و یا طهارت ندارد و حتی روزه و موضوع را هم باطل نمی کند.

وذی: آبی که چند دقیقه بعد از خروج مایع منی بیرون می آیند و ممکن است دارای اسپرم باشد از این لحاظ می‌گوییم ممکن است که احتمال دارد مقداری است در مجاری باقی مانده باشد و بعد از خروجی ناب با آن هم شود در غیر این صورت به صورت عادی این مایع حاوی اسپرم نیست

ودی: مایعی که بعد از ادرار خارج می شود و سفید و شفاف است

عملکرد پیش آب

عملکرد پیشواز به این گونه است که چون لوله خروج ادرار و مایع منی مشترک است مایع پیشاب قبل از خروج منی و هنگام تحریک شدن مرد از آلت تناسلی خارج می شود تا آن را ضدعفونی و بهداشتی کنند تا بعد از خروج مایع منی اسپرم ها به صورت کاملا بهداشتی از آلت تناسلی مرد خارج شود.

اطلاعات درباره پیش آب مردانباردار شدن با پیش آب (پیشاب)

مایعی که قبل از خروج مایع منی ، خارج می شود فاقد اسپرم است،اماممکن است هنگام خروج اسپرم هایی که در مجرا باقی مانده را با خود بیاورد که بعضی ها از(باب احتیاط)گفته اندممکن است موجب بارداری شود”که نمی شود”!

منبع pirastefar

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.