کانال خبر فوری در سروش و تلگرام (آیدی)

کانال خبر فوری در تلگرام و سروش را به همراه آیدی این کانال را در این بخش از مجله شبناک مشاهده نمایید.

آیدی کانال خبر فوری در تلگرام و سروش

کانال تلگرام خبر فوری به عنوان پیرمردترین کانال خبری ایران می باشد که بسیاری از اخبار خود را از رسانه‌های معتبر کشور جمع‌آوری می‌کند این کانال با داشتن چندین ادمین توانسته به روز ترین خبرها را جمع‌آوری کند و آن را به سرعت منتشر کند و مردم به راحتی با دسترسی آسان به این کانال بتواند اخبار فوری کشور خود را در تلفن همراهشان جستجو کند.

آیدی کانال خبر فوری در تلگرام و سروش
از موقعی که تلگرام در آخرین ورژن خود و آپدیت جدید قابلیت کانال را فراهم کرد کانال های بسیار زیادی در تلگرام ایجاد شدند که اخبار های فک و ضد نقیض را منتشر می‌کردند اما کانال خبر فوری توانست بسیار زود اعتماد مردم را با خبر های واقعی و درستش جلب کند و به عنوان پر بازدید ترین کانال در تلگرام و سروش فعالیت کند.
این کانال هم در تلگرام و هم در اپلیکیشن های ایرانی مانند سروش فعال میباشد.

بیشتر ببینید: عکس اسکناس 10 هزار تومانی جدید 

آیدی کانال خبر فوری چه می باشد؟

آیدی کانال خبر فوری به نشانی akbarfori@ فعال می‌باشند علاقه‌مندان می‌توانند در تلگرام و سروش در قسمت جستجو آیدی با ثبت این آیدی به روزترین اخبار و جدیدترین اخبار ایران را دنبال کنند.

شایان توجه است که تلگرام در آپدیت جدید خود امکان کامنت را برای کانالهای تلگرامی قرار داده است ، شاید گفت به خاطر همین آپدیت های بسیار جالب است که به عنوان یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن ها با وجود فیلترینگ می باشد.
در کانال های تلگرامی در واقع فقط ادمین کانال اجازه دسترسی به پست ها را دارد و به خاطر همین از امنیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود و شما می توانید فقط اخبار‌فوری و مطالبی را که ادمین به اشتراک می‌گذارد را مشاهده کنید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.