فیلم کتک زدن دختر جوان توسط گشت ارشاد +حواشی

فیلم کتک زدن دختر جوان توسط  گشت ارشاد +حواشی فیلم ضرب و شتم دختر جوان توسط مامور گشت ارشاد را در زیر مشاهده نمایید.

فیلم کتک زدن دختر جوان توسط گشت ارشاد

این روزها ویدیویی در فضای مجازی و کانال های تلگرامی دست به دست می شود که تصاویر آن نشان دهنده کتک زدن یک دختر جوان توسط ماموران گشت ارشاد می باشد که در یکی از پارکهای ایران رخ داده است.

این فیلم واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی به راه انداخته است. خبر های داغ

براساس تصاویری که در این ویدیو قابل مشاهده است چند دختر جوان در پارک نشسته اند و چند تن از ماموران گشت ارشاد به آنها تذکر می‌دهند.

حال چه اتفاقی بین آنها افتاده و یا دختران جوان در حال انجام دادن چه کاری بودند چیزی مشخص نیست.

 فیلم کتک زدن دختر جوان توسط گشت ارشاد

ولی بعد از صحبت های رد و بدل شده بین آنها دختر جوان از همراه شدن با آنها خودداری کرده و در نهایت به درگیری لفظی و درگیری فیزیکی منجر میشود و با توجه به تصاویر وجود در ویدیو این دختر جوان مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. حوادث

واکنش مسئولین به فیلم کتک زدن دختر جوان توسط  گشت ارشاد

بعد از انتشار این فیلم مسئولان کشور وکنش‌های مختلفی را به آن نشان دادند خانم معصومه ابتکار وزیر محیط زیست درباره این اقدام و این ویدیو نوشته این رفتار چه توجیه می تواند داشته باشد و دایره عمل یک مامور حتی در صورت اهانت به وی تا کجاست و به شدت این اتفاق را محکوم کرده و گفت که آن را پیگیری خواهد کرد چرا که در شان هیچ انسانی نخواهد بود.

فیلم کتک زدن دختر جوان توسط گشت ارشاد

وزیر کشور هم در واکنش به این ویدیو نوشته نحوه برخورد مامور نیروی انتظامی و گشت ارشاد با این خانوم خلاف قانون بوده و باید این اتفاق مورد بررسی قرار گیرد

البته نباید انتخاب اقدام یک شهر از عوامل نیروی انتظامی را به کل نیروی انتظامی نسبت داد و همه عوامل نیروی انتظامی را زیر سوال برد و باید آموزش های لازم را به مجریان این امر داد که دیگر شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم

متاسفانه برخی از رسانه های بیگانه و غربی با انتشار این فیلم تلاش خود را برای بدنام کردن کشورمان کرده اند و با پرداختند به این موضوع آن را در بر روی خروجی های خود قرار داده اند.

واکنش رسانه های خارجی به فیلم کتک زدن دختر جوان توسط گشت ارشادفیلم کتک زدن دختر جوان توسط گشت ارشاد

 واکنش ناجا به فیلم کتک زدن دختر جوان توسط گشت ارشاد

سخنگوی نیروی انتظامی نیز در واکنش به این ویدیو گفته که این ویدیو از همه ماجرای فیلم برداری نشده است فقط بخش های کوچکی از این اتفاق را ضبط کرده‌اند و باعث شده که سوء تفاهم های به وجود آید ولی کماکان به دنبال پیگیری این ماجرا می باشیم.

فیلم کتک زدن دختر جوان توسط گشت ارشاد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.