رسم کتک زدن عروس توسط داماد در ایران و ترکیه +فیلم

رسم کتک زدن عروس توسط داماد در ایران و ترکیه موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت و درباره این سنت عجیب و ناپسند اطلاعات جالبی را در این بخش از خبرهای داغ گرداوری نموده ایم

رسم کتک زدن عروس توسط داماد

رسم کتک زدن عروس توسط داماد

سنت و رسم و رسوم در کشورهای جهان سومی نقش مهمی در فرهنگ مردم دارد رفتارهایی که در زمانهای خیلی دور طبق برخی از عادات و قوانین آن زمان مرسوم بوده و نسل به نسل تقلید شده و حالا به عنوان یکی از رسم ها در بین بسیاری از مردم یک منطقه اجرا میشود.

فیلم کتک زدن عروس توسط داماد

دانلود فیلم کتک زدن

رسم های عجیب و غریب

در کشورهای آفریقایی و آسیایی سنت و رسوم عجیب زیادی وجود دارد که وقتی درباره آن میشنوید باعث شگفتی و خنده شما خواهد شد.

معمولا سنت های عجیب را در مراسم جشن های عروسی هر منطقه باید دید و در هر منطقه ای از جهان روش های ازدواج متفاوت خواهد بود و هر منطقه آیین مخصوص به خود را دارد.

سنت چیست؟

در زمان های دور مردم به دلایل نداشتن سواد کافی و عدم اگاهی علمی برخی رفتار و قوانین را انجام میدادند که این رفتارهای به مرور زمان نسل به نسل گشته و حالا هم آن را قبول دارند.

به عنوان مثال همین رسم کتک زدن عروس توسط داماد که در برخی از روستاهای ایران و ترکیه مرسوم است یا برعکس رسم کتک زدن داماد توسط خانواده عروس به خاطر اینکه گربه را دم حجله بکشند!

رسم کتک زدن داماد توسط خانواده عروسرسم کتک زدن عروس توسط داماد

شاید برایتان جالب باشد که در برخی از روستا ها رسمی دارند که عروس را در شب عروسی می دزدند! و داماد باید از او حافظت کند!

رسم کتک زدن عروس توسط داماد

در برخی از روستاهای ایرن و ترکیه و گرجستان رسمی وجود دارد که داماد باید در حضور مهمانان عروس را با سیلی بزند که حساب کار دستش بیاید و از به قول معروف باید با سیلی شوهر آشنا شوند.

رسم کتک زدن عروس توسط داماد به این علت است که دختر با این سیلی بداند خانه شوهر با خانه پدری فرق دارد و باید رفتار خود را تغییر دهد.

دلیل دیگرش این است که دختر بداند که همسرش غیرت دارد و اگر بخواهد از فرمان او سرپیچی کند با این سیلی رو به رو خواهد شد.

رسم کتک زدن عروس توسط داماد در ایران و ترکیه فیلم کتک زدن عروسی توسط داماد و عکس های کتک زدن داماد توسط خانواده عروسی,رسم های عجیب در عروسی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.