کشف حجاب مریم معصومی بازیگر حقیقت دارد؟ + عکسها جنجالی

کشف حجاب مریم معصومی بازیگر حقیقت دارد؟ + عکسها جنجالی باهم در شبناک مشاهده میکنیم .

کشف حجاب مریم معصومی بازیگر حقیقت دارد؟

تصویری از مریم معصومی بازیگر زن سینما و تلویزیون منتشر شده و این شائبه را به وجود آورده که ایشان کشف حجاب کرده البته اگر کمی با دقت بیشتر به عکس نگاه کنید متوجه می شود که موضوع اصلا کشف حجاب نیست و فقط  روسریش کمی عقب رفته است.

کسف حجاب مریم معصومی بازیگر

احتمالا شباهت رنگ شال و موهای مریم معصومی باعث شده به اشتباه کشف حجاب تلقی شود.

بیوگرافی مریم معصومی بازیگر

معصومی یک چهره شناخته شده در سینما و تلویزیون است.  وی  ۳۵ سال سن دارد. و اهل اصفهان است. ایشان  دو خواهر و دو برادر دارد. پدر او  بازنشسته است.

او متولد ۲۴ اسفند ۱۳۶۵ در اصفهان، بازیگر است. وی  فارغ التحصیل لیسانس رشته علوم سیاسی است، این بازیگر جوان دو تا خواهر و دوتا برادر دارد پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار است. مریم معصومی برادر بزرگ‌تر خیلی صمیمی است و مشوق او در کارهایش است.

نخستین بار در سال 1388 بدون هیچ دوره و کلاسي در تله فیلم ــ کادوی در به در ــ یوسف تیموري 4 و 5 سکانس بازي کردم.از زمانی کـه نخستین کارم پخش شد دیگر خانواده‌ ام مشکلی با کارم نداشتند.بعد ازآن در کلاسهای استاد سمندریان ثبت‌ نام کردم.

وی در سال 1390 با بازی درسریال « سه‌دنگ‌ سه‌دنگ » بـه کارگردانی شاهد احمدلو توانست بـه خوبي شـناخته شود. آخرین کار وی در تلویزیون نیز حضور درسـریال مرز خوشبختی درنقش بهار بـه کارگردانی حسین سهیلی زاده اسـت کـه ایام نوروز 1396 از شبکۀ 2 پخش شده اسـت.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *