کلیه مدارس تهران و البرز تا روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد + جزییات خبر

در این بخش از مجله اینترنتی شبتاک  وضعیت تعطیلی مدارس تهزان و البرز را در روز سه شنبه و چهارشنبه 3و4 دی ماه با توجه به اسنمرار آلودگی هوا  به همراه جزییات آخرین خبر مشاهده میکنید.

با توجه به افزایش آلودگی هوا و افزایش آلاینده ها در این هفته که سبب شد که روزهای سه شنبه و چهارشنبه 3و4  دی ماه را در تهران و شهرهای تهران و البرز  به تعطیلی کشاند ،.

کلیه مقاطع تحصیلی مدارس استان تهران و البرز به علت آلودگی هوا تا پایان روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد+ جزییات خبر

 

 

تعطیلی مدارس تهران و البرز در روزهای سه شنبه و چهارشنبه

در پی سکون و پایداری هوا و تداوم آلودگی هوای تهران و البرز و با توجه به تصمیم کارگروه ویژه آلودگی هوا مبنی بر وجود آلایندگی جوی و پایداری هوا با هدف پیشگیری از افزایش آلودگی احتمال تعطیل شدن مدارس قوت گرفت و کمیته اضطرار طی تصمیماتی  کلیه مقاطع  تحصیلی مدارس تهران و استان البرز را تا پایان روز چهارشنبه تعطیل اعلام کرد .

جدید‌ترین اخبار از تعطیل شدن مدارس شهرهای تهران و کرج و البرز را در همین بخش پیگیری کنید و ما با اطلاع از منابع رسمی در این بخش بروزرسانی خواهیم کرد

تعطیلی مدارس تبریز به علت آلودگی هوا

مدارس تبریز فردا سه شنبه  به علت آلودگی هوا تعطیل اعلام شد.

با تصمیم کارگروه اضطراری کاهش آلودگی هوا، با توجه به پایدار بودن وضعیت جوی شهر تبریز و به منظور پیشگیری از افزایش آلایندگی، روزهای دوشنبه و سه شنبه ، مدارس شهرهای تبریز، سردرود و باسمنج در تمامی مقاطع تحصیلی، تعطیل خواهد بود./ایسنا

آلودگی هوای البرز به حد هشدار رسید/ احتمال تعطیلی مدارس

بدنبال پایداری هوا، رخداد وارونگی دما و افزایش غلظت آلاینده ها، جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا تا ساعتی دیگر در استانداری البرز برگزار  شد. که طی این تصمیم گیری کلیه مدارس استان البرز در همه مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح عصر تا پایان هفته تعطیل اعلام شد اما دانشگاه ها به فعالیت خود ادامه خواهند داد ضمنا م دارس شهر طالقان و آسارا نیز دایر است.

در صورت منتشر شدن هر گونه اخباری در مورد تعطیلی روزهای آتی  در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

پیشنهاد شبناک به شما : مهلت زمان ثبت نام جاماندگان یارانه معیشتی + جزییات خبر

آیا مدارس تهران و البرز در رروز سه شنبه و چهارشنبه  تعطیل است ؟

محمد اصغری با اشاره به پایداری هوا در نیمه شمالی کشور گفت:

شهر‌های تهران، کرج، قم، قزوین، سنندج، تبریز، ارومیه و اصفهان هفته آینده شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های هوا هستند.

اوج آلودگی ها روز دوشنبه است.

به دلیل پایداری جو ‌افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای بزرگ، پرجمعیت و صنعتی رخ می‌دهد و این شرایط تا روز چهارشنبه چهارم دی‌ماه ادامه دارد.

در این راستا کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم برای گروه‌های حساس در اوایل هفته آینده پیش‌بینی می‌شود و در صورت عدم کاهش منابع آلاینده شهری، رسیدن آلودگی هوا به حد ناسالم برای همه گروه‌ها دور از انتظار نیست.

آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی و روز شنبه صاف و غبار آلود خواهد بود.

تقی زاده گفت: مقرر شده است که فردا مجدد کارگروه تشکیل شده و درخصوص تعطیلی مقاطع تحصیلی در استان تهران بجز دماوند و فیروزکوه تصمیم گیری شود.

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: البته تردد کامیون ها در سطح شهر تهران همچنان ممنوع بوده و پلیس با شدت با خودروهای دودزا و کامیون‌ها برخورد خواهد کرد.

مردم از منابع رسمی خبرهای تعطیلی را دنبال کنند

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران با دعوت از رسانه ها برای دریافت اخبار تعطیلی مدارس از کارگروه اضطرار آلودگی هوا و استانداری، از مردم استان نیز خواست تنها از منابع رسمی و موثق پیگیر اخبار تعطیلی‌ها به واسطه آلودگی هوا شوند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.