یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد + جرییات خبر

یحیی گل محمدی به طور رسمی سرمربی پرسپولیس شد جزییات خبر را در این بخش از مجله اینترنتی شبناک بخوانید .

در این میان هنوز تکلیف رقابت یحیی با قلعه‌نویی و دایی برای سرمربیگری تیم ملی مشخص نشده است و گویا گل‌محمدی شانس زیادی برای خود در پروسه انتخاب جانشین ویلموتس قایل نبود. گفته می‌شود منصوریان به جای گل محمدی سرمربی شهرخودرو می شود.

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد + جزییات خبر

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد

با اعلام جدایی رسمی کالدرون از پرسپولیس، طبق اخبار رسیده مقدمات حضور یحیی گل‌محمدی در تیم صدرنشین لیگ برای جانشینیگابریل کالدرون فراهم شد. یحیی پیش از این هم در دوره مدیرعاملی رویانیان سرمربی سرخ ها شده بود.

به گزارش تابناک ورزشی، باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه نتوانست مجوز حضور مربی خارجی جدیدی پس از گابریل کالدرون آرژانتینیرا از وزارت ورزش بگیرد به سراغ گزینه‌های داخلی رفت. صحبت بر سر مهدی تارتار، علی کریمی و علی دایی بود اما در این بین یحییگل‌محمدی اولین گزینه ایرانی محمدحسن انصاری‌فرد برای جانشینی کالدرون بوده و است. نماینده باشگاه پرسپولیس شب گذشتهمذاکرات خود را با فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو آغاز کردند. مذاکراتی که تا امروز ادامه پیدا کرد و طرفین به نتایج خیلیخوبی رسیده‌اند.

گل‌محمدی برای جدایی از شهرخودرو نیاز به رضایت نامه داشته و دارد که قرار است با پرداخت مبلغی از سوی خود او و باشگاهپرسپولیس این کار انجام شود. به این ترتیب مشکل چندانی برای حضور گل‌محمدی در پرسپولیس وجود ندارد و باید او را جانشین گابریلکالدرون بدانیم.

در این میان هنوز تکلیف رقابت یحیی با قلعه نویی و دایی برای سرمربیگری تیم ملی مشخص نشده است و گویا گل محمدی شانسیبراب خود در انتخاب جانشین ویلموتس قایل نیست. گفته می شود منصوریان به جای گل محمدی سرمربی شهرخودرو می شود. اگر اتفاقخاصی رخ ندهد قرار است امشب گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی و از فردا در تمرین سرخپوشان حاضر شود.

پایگاه خبری فوتبالی- یحیی گل‌محمدی جدی‌ترین گزینه سرمربیگری پرسپولیس است.

پیشنهادشبناک : میلاد محمدی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران ازدواج کرد + تصاویر همسرش

به گزارش فوتبالی، در بین نامهایی که برای جانشینی کالدرون مطرح شده، سرمربی شهرخودرو بیشتر از سایر گزینه‌ها به نیمکت پرسپولیس نزدیک شده است.

اگر چه فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو بارها و بارها اعلام کرده که سرمربی تیمش را به هیچ تیمی جز تیم ملی نخواهد داد اما به نظر می‌رسد اصرار مدیران پرسپولیس برای جذب یحیی، ممکن است باعث تغییر نظر حمیداوی شود.

امروز صبح یکی از کانال‌های تلگرامی که اخبارش درباره پرسپولیس و استقلال تا حد زیادی موثق است، از جلسه محرمانه‌ای خبر داد که بین انصاری‌فرد و حمیداوی برگزار شده. جلسه‌ای که قرار است امروز هم برگزار شود تا تکلیف حضور یحیی در پرسپولیس مشخص شود.

خبرگزاری مهر هم خبر کانال تلگرامی مربوطه را تائید کرده منتهی طبق شنیده‌های خبرنگار فوتبالی، جلسه انصاری‌فرد و حمیداوی بامداد امروز( ساعت 2 صبح) برگزار شده و قرار است امروز عصر جلسه ای با حضور اعضای هیات مدیره شهرخودرو برگزار شود تا درباره جدایی یحیی از این تیم تصمیم گیری شود.

اگر حمیداوی و همکارانش در این جلسه برای جدایی یحیی به نتیجه برسند، سرمربی شهرخودرو به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس معرفی خواهد شد اما اگر حضور یحیی در پرسپولیس به هر دلیلی منتفی شود، از مهدی تارتار به عنوان جانشین کالدرون نام برده می‌شود.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.