مدل آرایش شب یلدا ویژه خانم ها + تصاویر

شما می توانید در این بخش از مجله شبناک مدل های آرایش ویژه شب یلدا برای خانم ها را به همراه تصاویر کیک های تزیین شب یلدا بخوانید.

مدل های ارایش جدید شب یلدا + تصاویر

مدل آریش شب یلدا

تجمل گرایی و تمایل به چیزهای جدید و مدرن در تمام بخش‌های زندگی انسانها وجود دارد و دیگر شب یلدا هم مثل شبهای یلدای قدیم نیست که با همان سادگی برگزار شود.

در چندین سال گذشته به اواسط ماه آذر که نزدیک می‌شویم استرس مردم برای برگزاری و مهمانی های بزرگ شب یلدا نیز زیاد می شود از جمله خریدن لباس هایی با تم شب یلدا خریدن خوراکی های خوشمزه و لاکچری با تزیینات مختلف همچنین تزیین کدو حلوایی آجیل هندوانه و انواع دسرهای خوش طعم و از یک طرف حال و هوای عجیب خانم ها برای آرایش های فانتزی در خصوص مربوط به شب یلدا نیز می توان اشاره کرد.

برخی از خانم‌ها و دختران جوان از الان وقت آرایشگاه گرفتند تا در اولین شب زمستان آرایش خاص و منحصر به فردی را در شب یلدا داشته باشند و ناخن های خود را با طرح های ویژه متناسب با هندوانه یا انار که با شب یلدا هماهنگی داشته باشد سست می‌کند اما در واقع این تمام و پایان ماجرا نمی باشد برخی خانم ها حتی چشم‌ها و آرایش خود را با تم هندوانه طراحی می‌کنند تا بتوانند با ظاهری متفاوت و ویژه جلوی مهمان های خود ظاهر شوند.

تصاویر جدید مدل های آرایش ویزه شب یلدا

در این شب به یاد ماندنی تازه عروس ها طبق سنت و رسوم گذشته از طرف فامیل همسر خود کادوهای ویزه دریافت میکنند و خیلی های هزینه های زیادی بابت پرداخت تززین و سفره آرایی در این شب میکنند.

پیشنهاد شبناک به شما : مدل های جدید طراحی ناخن نوروز 

اینکه شب یلدا یک مراسم کاملا سنتی و آریایی می باشد بعضی از مردم به دنبال کیک هایی با این تیم هستند و بسیاری از قنادی ها در این شرکت کیک هایی با مدل های مختلف در خصوص شب یلدا را طراحی می‌کنند.

 

آلبوم تصاویر مدل های آریش شب یلدا

تصاویر مدل های جالب طراحی ناخن ویژه شب یلدا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.