بیوگرافی الهام طهموری و همسرش + تصاویر

بیوگرافی خانم الهام طهموری بازیگر سریال وارش را به همراه تصاویر شخصی و هنریو تصاویر شخصی و خانوادگی و ماجرای جالب آشنایی با همسرش را در مجله اینترنتی شبناک بخوانید.

بیوگرافی الهام طهموری بازیگر جوان سریال وارش + تصاویر

بیوگرافی الهام طهموری

خانم الهام طهموری از بازیگران عرصه فیلم و سریال ایرانی در پانزدهمین روز از فروردین ماه سال ۱۳۶۷ در شهر اصفهان دیده به جهان گشوده است.

تحصیلات

ایشان دارای مدرک فارغ التحصیلی در رشته طاعات و گرافیک می باشد.

ازدواج الهام طهموری

ایشان با اهل می باشد و نام همسرش حامد احمدجو می باشد که وی در سال ۱۳۶۵ متولد شده و جزء بازیگران عرصه تئاتر می باشد.

خانم الهام طهموری را می‌توان به عنوان بازیگر فعال در سریال های تلویزیونی نام برد.

الهام طمهوری باریگر سریال وارش و همسرش

آغاز فعالیت در حرفه بازیگری

خانم طهموری در سال ۱۳۹۰ در سریالی به نام پیک راستان ساخته اکبر خواجویی که مجموعه ساخته شده برای شبکه اصفهان بود به هنرنمایی پرداخت و همچنین در سال ۱۳۹۴ در سریالی به نام نفس گرم ساخته محمد مهدی عسگرپور در نقش سمیرا همسایه ملیحه مرجانه‌گلچین به هنرنمایی پرداخت و بعد از آن در سال ۱۳۹۵ در سریالی به نام پرستاران ساخته شهرام شاه حسینی در نقش مهتاب همسر شهروز شهنام شهابی به نقش آفرینی پرداخت.

وی در سال ۱۳۹۶ در سریالی به نام سارق روح ساخته احمد معظمی به بازی پرداختند و بعد از آن در سال ۹۷ در سریال پدر ساخته آقای بهرنگ توفیقی در نقش مهتاب خواهر حامدسینا مهرداد به نقش‌آفرینی پرداخت.

در سریال پرمخاطب پدر در کنار سینا‌مهرداد مهدی سروستانی لعیا زنگنه ریحانه‌پارسا نیما رئیسی بیژن امکانیان کاوه خداشناس اکبر رحمتی مجید مشیری به هنرنمایی پرداخت.

خانم الهام طهموری علاوه بر فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون در تئاتر نیز به ایفای نقش پرداخته است.

آثار هنری الهام طهموری

از مجموع هنرنمایی ایشان در فیلم های سینمایی می توان به تقصیر من نیست ساخته اسماعیل میهن‌دوست قبیله من به کارگردانی غلامرضا آزادی بازگشت لوک خوش شانس ساخته مجید کاشی فروشان و همچنین در زمینه فیلم و سریال ایرانی به شکست سکوت ساخته محمدرضا ممتاز سرزمین کهن ساخته کمال تبریزی پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نیز اشاره کرد.

خانم الهام طهموری که از بازیگران جوان عرصه سینما و تلویزیون که نزد مردم در سریال نفس گرم در نقش سمی را به شهرت رسید و همچنین بعد از آن در نقش مهتاب در سریال پدر نیز توانست به درخشش ویژه‌ای نزد مخاطبان خود دست پیدا کنند.

پیشنهاد شبناک به شما : بیوگرافی مینا ساداتی  بازیگر سریال وارش و همسرش 

سریال وارش

الهام طهموری بازیگر سریال وارش + تصاویر شخصی

وی در جدیدترین هنرنمایی خود در سریال وارش ساخته احمد کاوری نیز به هنرنمایی پرداخته است و در این سریال در کنار علیرضا کمالی فرخ نعمتی فرج الله گل سفیدی افشین سنگ‌چاپ بهنام تشکر فریده دریامج رحیم نوروزی سانازسماواتی مینا نوروزی و برزو ارجمند به هنرنمایی پرداخت است.

سریال وارش یک داستان عاشقانه و قدیمی را به تصویر می کشد و الهام طهموری به عنوان یکی از نقش های اصلی در این سریال حضور دارد اینن سریال قرار است بعد از اتمام فوق لیسانسه های ۳ از شبکه سه سیما به زودی به روی آنتن می‌رود.

 تصاویر جالب الهام طهموری و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.