امیر علی اکبری به عربستانی ها: از سگ کمترید +اینستاگرام

امیر علی اکبری به عربستانی ها : از سگ کمترید اگه با من مبارزه نکنید و ماجرای کری خوانی امیر علی اکبری برای عربستانی ها را در زیر ببینید.

کری امیر علی اکبری به عربستانی ها

کتک زدن نمادین دو کشتی گیر ایرانی توسط سعودی ها در رینگ مسابقه که به صورت کاملاً نمادین و جعلی صحنه سازی کرده بوند تا ایرانی ها را تحقیر کرده و مورد تمسخر قرار دهندجنجال زیادی را در بین شبکه‌های اجتماعی به وجود آورده است.

امیر علی اکبری به عربستانی ها : از سگ کمترید +پست اینستاگرام

امیر علی اکبری به عربستانی ها : از سگ کمترید اگه با من مبارزه نکنید

امیر علی اکبری رزمی کار ترکیبی کشورمان بعد از این ماجرا واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرام خود عربستانی‌ها را به مبارزه دعوت کرد در صفحه اینستاگرامش در واکنش به این صحنه سازی سعودی ها نوشت: شما پول دادید ورزشکار ایرانی نما را الکی کتک زدید ولی من شما حرومزاده ها را به مبارزه دعوت می کنم از سگ کمترین اگه به مبارزه نیایید

امیر علی اکبری به عربستانی ها : از سگ کمترید اگه با من مبارزه نکنیدامیر علی اکبری به عربستانی ها : از سگ کمترید +پست اینستاگرام

وی با بیان اینکه آرزو می‌کند این پیشنهادش با قبول طرف عربستانی روبه‌رو شود، به ایسنا گفت: از خدایم است که با آن‌ها مبارزه کنم و هر کجای دنیا که بگویند با سر می‌روم تا مقابل‌شان به روی رینگ بروم.

البته این‌ها اصلا در این حد و اندازه‌ها نیستند و به این حرف‌ها نمی‌خورند اما این پیام را خطاب به آن‌ها منتشر کردم که فکر نکنند ایرانی‌ها مثل این دو موجود بی‌هویت هستند که به خاطر پول حاضر به هر کاری باشند. باید امتحان کنند تا ببینند ایرانی‌ها در عمل چگونه مبارزانی هستند.

امیر علی اکبری کیست؟

لازم به ذکر است که امیر علی اکبری قهرمان حال حاضر مبارزه سبک آزاد جهان در رشته رزمی ترکیبی میباشد

امیر علی اکبری به عربستانی ها : از سگ کمترید +پست اینستاگرام

او که قبلا در کشتی فرنگی مبارزه می کرد به دلیل استفاده از دوپینگ و ماده ممنوعه آنابولیک برای همیشه از طرف فیلا از کشتی محروم شد.

بعد از اینکه از کشتی فرنگی معلوم شد به سمت ورزش های رزمی ترکیبی از جمله کشتی کج روی آورد

نایب قهرمان چهان

بعد از اینکه وارد ورزش رزمی شد بسیار خوب درخشید و توانست هیت هرینگ کشتی کج کار آمریکایی را شکست داده و به فینال رقابت‌ها راه پیدا کند اما در فینال از رقیب روسی خود شکست خود و نایب قهرمان جهان شد

حالا که در این سبک بسیار قدرتمند و صاحب نام است سعودی‌ها را به مبارزه دعوت کرده است و گفته با هر کدام از شما حاضرم که با آن مبارزه کند

یان ورزشکار ایرانی متولد ۲۰ آذر ۱۳۶۶ می باشد و در حال حاضر ۳۰ ساله است که در ورزش رزمی ترکیبی فعالیت حرفه ای دارد و نایب قهرمان جهان میباشد.

امیر علی اکبری به عربستانی ها : از سگ کمترید +پست اینستاگرام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *