علت ممنوع التصویر شدن آذری جهرمی وزیر ارتباطات +عکس

علت ممنوع التصویر شدن آذری جهرمی وزیر ارتباطات +عکس و ماجرای ممنوع التصویری محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را در زیر ببینید.

علت ممنوع التصویر شدن آذری جهرمی

خبری که جنجال زیادی را در رسانه های داخلی و خارجی به وجود آورده است و به سرعت در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد این خبر ابتدا توسط خبرنگار خبرگزاری برنا مورد تایید واقع شد.

علت ممنوع التصویر شدن آذری جهرمی

علت ممنوع التصویر شدن آذری جهرمی وزیر ارتباطات +عکس

بعد از اینکه آقای جهرمی اعتراضاتی را نسبت به صدا و سیما و قراردادهایی که با پیمانکاران بسته بود انجام داد باعث شد حواشی برای او به وجود آید.

این کش و قوس‌ها به جایی رسید که آقای علی عسگری رئیس صدا و سیما یک بخشنامه‌ای را ارائه کند مبنی بر اینکه آقای وزیر تصویرش در تلویزیون تا اطلاع ثانوی پخش نشود و هیچ اطلاعاتی از او منتشر نشود.

اتفاقی بسیار عجیب و جنجالی که باید دید چه واکنش هایی را از سوی مسئولین دولتی خواهد داشت

ماجرای کامل ممنوع التصویر شدن آذری جهرمی

ماجرا از این قرار بود که این آقای وزیر به موضوع صوت و تصویر فراگیر اعتراض داشته و گفته بود که باید درباره قراردادهایی که صدا و سیما با پیمان کارها می بندند شفاف سازی صورت گیرد و بندهایی که در قرارداد ثبت شده رونمایی کند .

گویا این اقدام به ذائقه رئیس صدا و سیما خوش نیامده بود و در نهایت اقدام به ممنوع التصویر کردن ایشان کرده است

لازم به ذکر است که این شخصیت سیاسی متولد ۱۳ مهر ۱۳۶۰ بوده و در سال ۱۳۹۶ در ۲۹ مرداد ماه به دستور آقای حسن روحانی در کابینه دولت قرار گرفت.

ماجرای ممنوع االتصویری وزیر ارتباطات

در حال حاضر یکی از چهره‌های مشهور و سرشناس کابینه دولت بوده که در حوزه فناوری اطلاعات به سیاست فعال نشان داده تلاش‌های زیادی را برای توسعه آن داشته است

با اتفاقات اخیر و خبرهایی که پیرامون حقوق صدا و سیما منتشر شده است باز هم به صدر خبرها آمده و باید دید چه اتفاقاتی در آینده رخ خواهد داد.

علت ممنوع التصویر شدن آذری جهرمی وزیر ارتباطات

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *