ماجرای کتک زدن پسر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در انزلی

ماجرای کتک زدن پسر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در انزلی +فیلم ضرب و شتم پسر جوان توسط پلیس راهور در انزلی را در زیر حوادث مشاهده نمایید.

ماجرای کتک زدن پسر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی

مدتی است که در فضای مجازی یک ویدیو جنجالی از سه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر انزلی واقع در شمال کشور منتشر شده که در حال ضرب و شتم یک پسر جوان بوده و یک دختر هم تلاش می‌کند که از این درگیری جلوگیری شود.

ماجرای کتک زدن پسر توسط پلیس راهنماییماجرای کتک زدن پسر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در انزلی

این ویدیو چند ثانیه ای که توسط یک خودروی عبوری از کنار آنها فیلمبرداری شده و سر و صدای زیادی را در بین کاربران شبکه های اجتماعی به وجود آورده است

ماجرای فیلم ضرب و شتم پسر جوان توسط پلیس راهور

البته نباید ماموران راهنمایی و رانندگی را به زیر سوال برد چراکه بدون شک این درگیری از جانب پسر جوان بوده و مادر دختری که در فیلم حضور دارد به این مسئله اذعان داشته است.

ماجرای کتک زدن پسر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در انزلیماجرای کتک زدن پسر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در انزلی

بعد از اینکه برخی ها نسبت به این ویدیو واکنش نشان دادند و معتقد بودند که ماموران راهنمایی و رانندگی حق کتک زدن را ندارند

اما در یک ویدیو دیگر مادر و دختری که همراه پسر جوان بود صحبت‌هایی را بعد از این اتفاق ضبط کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است

صحبت های مادر دختر

این زن میگویند که آن پسر مزاحم دخترش می‌شده و در خیابان نیز برای او مزاحمت ایجاد کرده تا اینکه دختر جوان از مأموران راهنمایی و رانندگی طلب کمک کرده و آنها برای کمک به دختر جوان با این پسر درگیر شده اند.

ماجرای کتک زدن پسر توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در انزلی

وی در این فیلم می گوید:

سلام، من زهره صفری هستم مادر زهرا، دختری که در میدان کارآموزی الغدیر توسط پسری به نام میلاد مورد ضرب و شتم قرار گرفت که ماموران راهور برای نجات دخترم وارد صحنه شدند. این پسر شرور با اسپری فلفل و قمه به ماموران راهور حمله کرد. این پسر از اراذل و اوباش های منطقه است و بارها برای خانواده ام ایجاد مزاحمت کرده است و در آخر من از پلیس راهور برای این کار شجاعانه اش تقدیر می کنم.

البته هنوز از جزئیات این ماجرا خبری در دسترس نیست و فقط بر اساس ویدیویی که این زن به اشتراک گذاشته گویا پسر جوان برای این دختر مزاحمت ایجاد کرده و عوامل راهور برای کمک به این دختر اقدام کرده‌اند که در نهایت با درگیری ختم شده است

این روزها با گسترش شبکه های اجتماعی کانالهای تلگرامی هر اتفاقی در جای جای ایران رخ دهد به سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.

البته همیشه این اتفاق‌ها صحت نداشته و بزرگنمایی در آن صورت گرفته است.

همان‌طور که می‌دانیم مأموران راهنمایی و رانندگی یکی از اقشار زحمتکش بوده که روز و شب برای امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کنند و اینگونه اتفاقات نمی تواند هیچگونه احترامی از آنها بکاهد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *