بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابی

بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابی بازیگر نقش زینب در سریال آنام و ماجرای ازدواجش به همراه زندگی خصوصی او را در زیر ببینید.

بیوگرافی فریبا سهرابی

فریبا سهرابی (fariba sohrabi) متولد ۹ مرداد ۱۳۶۲ در شهر تبریز می باشد. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابی

بازیگران زن ایرانی که در زمینه مترجمی زبان انگلیسی نیز فعالیت دارد او در سریال آنام بازیگر نقش زینب میباشد که توانسته این روزها با حضورش در شبکه سوم سیما به شهرت زیادی دست پیدا کند.

تسلط بر زبان انگلیسی

در رشته مترجمی زبان انگلیسی تحصیل نموده است و و به زبان انگلیسی کاملا مسلط است او مدتی کار دوبله را نیز انجام میداده و در دنیای تصویر هنر کار دوبله فیلمهای روز دنیا را انجام میداد.

شروع کار با شبکه استانی سهند

بعد از فعالیت حرفه ای در دوبله و صدا به کلاس های بازیگری رفته و تجربه مجری گری در شبکه آذربایجان را هم دارد.

در واقع او شروع هنری خود را در شبکه سهند آغاز کرد و با هنرنمایی خود و درخشش در برنامه های استانی نظر فیلم سازان را به خود جلب کرد و به او پیشنهادات بازی در پروژه های زیادی داده شد که موفق ظاهر شد.

فریبا سهرابی و همسرش

بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابی
بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش

در حال حاضر متاهل میباشد و در سال ۱۳۸۹ وارد زندگی زناشویی با همسرش شده است درباره زندگی خصوصی و فرزندانش اطلاعات زیادی در دسترس نیست.

بازیگری را با فیلم خانه او در شبکه سهند تبریز آغاز کرد از بازیگران اهل آذربایجان بوده که توانسته با حضورش در سریال خانه او در بین مردم آذربایجان شرقی به شهرت زیادی برسد

بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابی

فریبا سهرابی بازیگر نقش زینب در سریال آنام

بعد از حضور موفق در شبکه سهند و مجریگری در چندین برنامه استانی آذربایجان شرقی مورد توجه آقای جواد افشار قرار گرفت و او را برای بازی در سریال جدید خود که مجموعه آنان نام دارد استفاده کرد و نقش زینب را در سریال آنان به او داد جدیدترین کار تلویزیونی اش با بازیگران مشهوری همچون گلچهره سجادیه ، مهرانه مهین ترابی ، شبنم قلی خانی و صیام لک و فاطمه حسینی با سیروس گرجستانی ، میثم ولیخانی و احمد پورخوش و لاله مرزبان و مهشید جوادی همبازی شد.

بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابی

سریال آنام یکی از مجموعه های موفق صدا و سیما بوده که از اسفند ماه سال 96 از شبکه سوم سیما پخش شد و توانست مردم را به سمت تلویزیون بکشاند.

از نکات مهم این مجموعه معرف شدن بازیگر جوانی بود که سالها در عرصه تئاتر و نمایش فعالیت حرفه ای داشتند ولی فرت حضور در تلویزیون را پیدا نکرده بودند.

فریبا سهرابی عکس های فریبا سهرابی بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابی بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابی بیوگرافی فریبا سهرابی و همسرش + عکس های فریبا سهرابیفریبا سهرابی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *