عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها

عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها و تصاویر گریم مردانه دختران در ورزشگاه برای دیدن مسابقه از نزدیک را در زیر ببینید.

 عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها

عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها

ورود بانوان به ورزشگاه از قدیم و ایام یکی از چالش هایی بوده که در فضای ورزشی به خصوص فوتبال وجود داشته است و موافقان و مخالفان بسیار زیادی داشته. خبرهای ورزشی

در این مطلب هدفمان دفاع یا مخالفت به این موضوع نیست بلکه می‌خواهیم به جزئیات و اتفاقاتی که در سالهای گذشته اتفاق افتاده بپردازیم.

بدون شک ورزش علاقمندان خیلی زیادی دارد که جنسیت نمی‌شناسد مسابقات ورزشی به خصوص فوتبال علاقه مندان بسیار زیادی در بین دختران و پسران دارد و نمی‌توان این امر را چشم پوشی کرد.

عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه هاعکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها

تصاویر گریم پسرانه دختران در ورزشگاه

مدتی است که دختران با ترفندی خاص خود را به استادیوم ها می‌رساند و بازیها را از نزدیک نگاه می‌کنند

آنها به دست ابتکاری عجیب و جالبی زده اند و با گریم کردن خود با چهره به صورت مردانه به استادیوم می‌روند و بازیها را از نزدیک نگاه می‌کنند

تفاقی که شاید جلوگیری با آن کمی سخت به نظر بیاید و تشخیص دختر بودن آنها که همراه با تعداد زیادی از تماشاگران به ورزشگاه می‌آیند کار سختی خواهد بود.

تصاویر گریم مردانه دختران در ورزشگاه

باید دید چرا کاری در آینده برای حضور زنان در استادیوم ها خواهد شد

عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها

سالهای زیادی است که از حضور بانوان در استادیوم جلوگیری می‌شود البته در برخی از موارد همانند بازی ایران و ژاپن در مقدماتی جام جهانی این اقدام صورت گرفت و برخی از بانوان با قرار قبلی و هماهنگی های انجام شده در سکوهای خاصی قرار گرفتند اما هیچگاه این اتفاق دیگر در استادیوم آزادی یا سایر استادیوم های دیگر رخ نداد.

ورزش فوتبال یکی از رشته هایی است که طرفداران بسیار زیادی در کشورمان دارند اما متاسفانه جَو استادیومها در کشور ما نابسامان است و با فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک بسیار زیاد به به گوش میرسد.

عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها

دلیل جلوگیری از حضور دختران در ورزشگاه

مهمترین دلیل اینکه از حضور بانوان در استادیوم ها جلوگیری می شود همین شعارها و استفاده از الفاظ رکیک توسط برخی از تماشاگران است که متأسفانه هنوز فرهنگ شرایط استادیوم برای کشورمان اصلاح نشده.

عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه هاعکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها

در بازی تیم ملی ایران تیم سوریه که در مرحله بازگشت مقدماتی جام جهانی انجام گرفت زنان سوری در استادیوم را پیدا کردم ولی از بانوان ایرانی به دلیل همین شعار های رکیک جلوگیری به عمل آمد

این اقدام  بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی به راه انداخت

 تصاویر گریم مردانه دختران در ورزشگاهعکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها عکس های دختران با گریم پسرانه در ورزشگاه ها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. بدبختی ما رو ببین چه دغدغه هایی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *