توهین به امام رضا توسط خبرنگار +توهین خبرنگار به امام رضا

توهین به امام رضا توسط خبرنگار امیرحسین میراسماعیلی +واکنش های توهین به امام رضا توسط خبرنگار امیرحسین میراسماعیلی همراه با تصاویر در زیر ببنیید.

توهین به امام رضا توسط خبرنگار

روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که یک روزنامه‌نگار اصلاح طلب به ساحت مقدس امام رضا علیه السلام اهانت کرده است

این روزنامه‌نگار با توییتی در صفحه اجتماعی توییتر در انتقاد به صحبت های اخیر آیت الله علم الهدی یک متن جنجالی را منتشر کرد.

توهین به امام رضا توسط خبرنگار امیرحسین میراسماعیلیتوهین به امام رضا توسط خبرنگار امیرحسین میراسماعیلی

آقای علم الهدی امام جمعه شهر مشهد در صحبت های اخیر خود گفتند که برگزاری جشن هایی در اماکن عمومی یا مکان های دیگر که با رقص و موسیقی همراه باشد توهین به ساحت مقدس امام رضا علیه السلام است.

این گفته‌های آقای علم الهدی با واکنش روزنامه‌نگار روزنامه جهان صنعت مواجه شد

 امیرحسین میراسماعیلی خبرنگار روزنامه جهان صنعت میباشد در یک توییت، متن اهانت آمیز  را به اشتراک گذاشت که با جنجال زیادی در فضای مجازی مواجه گردید

توجیه خبرنگار هتاک به امام رضا (ع)

بعد هجوم حملات کاربران شبکه های مجازی به صفحه  امیرحسین میراسماعیلی ، این روزنامه‌نگار در نهایت مجدداً واکنش نشان داد و در توجیه کار خود درباره این مطلب توضیحاتی ارائه داد .

توهین به امام رضا توسط خبرنگار +واکنش ها و جزئیات

او خود برای سبک کردن حجم حملات گفت: من توهینی به امام هشتم نکردم و من هم یک شیعه دوازده امامی هستم که فقط با آن توییت، انتقادی به گفته های علم الهدی داشت که اگر کسی رنجیده از آن عذرخواهی میکنم. اخبار ایران

توهین به امام رضا توسط امیرحسین میراسماعیلیتوهین به امام رضا توسط خبرنگار +واکنش ها و جزئیات

وی همچنین درباره افرادی که او را مورد توهین قرار دادند انتقاد کرده و گفت اصلا من اشتباه کردم و مرتکب گناه شدم اما چرا من را تهدید به قتل و اسیدپاشی می کنید

واکنش ها و جزئیات خبرنگار هتاک

خانم بهاره رهنما نیز به این روزنامه‌نگار واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرام خود نوشت هیچ کسی حق ندارد کوچکترین بی احترامی به اهل بیت کنند.

این افراد می‌خواهند با چنین مسائلی و با مطرح کردن چنین حواشی خود را مشهور کند و به سر زبان‌ها بیندازد.

باید برخورد های لازم را با چنین افرادی که به خود اجازه هرگونه صحبت و اهانتی به اهل بیت را میدهند صورت بگیرد که دیگر شاهد نباشیم که کسی به خود اجازه دهد تا با لودگی و لومپنی برای جلب توجه کردن به اهل بیت جسارت و اهانت کنند.

صحبت های آقای علم الهدی هرچقد هم جنجال باشد نباید در انتقاد از او به اهل بیت جسارتی صورت گیرد و امیدواریم که دیگر شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 دیدگاه

  1. امام رضا و اقای علم الهدی دو موضوع متفاوتند. اگر با اقای علم الهدی مشکل داره یه مثال دیگه بزنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *