بیوگرافی جنیا اشتفان مدل روسی +کلیپ با آهنگ علی اصحابی

بیوگرافی جنیا اشتفان مدل روسی +کلیپ با آهنگ علی اصحابی و کلیپ مدلینگ جنیا اشتفان مدل روسی با آهنگ علی اصحابی را در زیر ببینید.

بیوگرافی جنیا اشتفان مدل روسی

جنیا اشتفان دختر ۲۳ ساله در عرصه مدلینگ در کشور روسیه فعالیت می کند و با چند شرکت تولید لباس زنانه و همچنین لوازم آرایشی همکاری دارد

بیوگرافی جنیا اشتفان مدل روسی +کلیپ با آهنگ علی اصحابی

مصاحبه ای که با یکی از مجله های انگلستان انجام داده می گوید که پدرم علاقه زیادی به این داشت که من به دنیای بازیگریبیایم و برای همین من را به کلاس های بازیگری فرستاد .

اما خودم به شدت علاقه به موسیقی و آواز دارم و میخواستم که هرجوری شده به دنیای موسیقی بیایم اما به دلیل مشکلاتی که به وجود آمد نتوانستم

دختر شایسته روسیه

بعد از برگزاری مراسم دختران شایسته ۲۰۱۵ که در کشور آلمان برگزار می‌شد من هم شرکت کردم توانستم به مقام دوم دختران شایسته اروپا دست پیدا کنم که توسط یک مجله آلمانی برگزار می شد

آهنگ علی اصحابی در کلیپ جنیا اشتفان مدل روسی

این خانم در یکی از کلیپ هایش که برای تبلیغ لباس زنانه در حال انجام کار بود یکی از آهنگهای علی اصحابی را برای این کلیپ خود انتخاب کرد و باعث شد که مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی ایران قرار بگیرد.

بیوگرافی جنیا اشتفان مدل روسی +کلیپ با آهنگ علی اصحابی

کلیپ مدل روسی با آهنگ علی اصحابی

بعد از انتشار کلیپ مدلینگ خود با آهنگ علی اصحابی در بین کاربران فضای مجازی ایرانی به شهرت رسید و بسیاری از کاربران به صفحه اینستاگرام و برای دیدن این کلیپ او را فالوور کردند.

بیوگرافی جنیا اشتفان مدل روسی +کلیپ با آهنگ علی اصحابی

لازم به ذکر است که چندی پیش هم یکی از خواننده‌های آمریکایی که در صحرا فعالیت داشته به نام آقای عاشر یکی از آهنگ های خواننده های ایرانی را دابسمش کرده بود که او هم مورد توجه ایرانیان قرار گرفت.

علی اصحابی یکی از خواننده های پاپ ایرانی بوده که در 31 شهریور ماه 1360 در شهر دامغان به دنیا امده است و در سال 1385 با اولین آلبوم خود به نام عشق منی به شهرت زیادی در دهه هشتاد رسید.

آهنگ های او در ابتدا به صورت غیررمسی و اینترنتی منتشر میشد که بعدا به فکر گرفتن مجوز برای آلبوم و آهنگ های خود افتاد. او در حال حاضر از خواننده های مطرح و رسمی پاپ ایران میباشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.