فیلم اجرای زنده مهران مدیری به نام وطنم در جشن خانه سینما

فیلم اجرای زنده مهران مدیری به نام وطنم در جشن خانه سینما و دانلود فیلم خوانندن آهن وطنم توسط مهران مدیری در جشن خانه سینما را در زیر مشاهده نمایید.

فیلم اجرای زنده مهران مدیری به نام وطنم

جشن خانه سینما که در سال ۱۳۹۷ برگزار می شود مهران مدیری آهنگ وطنم را به صورت زنده و لایو برای تماشاگران حاضر در سالن اجرا نمود و باعث تشویق بسیار زیاد و از طرف مهمانان و تماشاگران و البته کاربران شبکه های اجتماعی شده است.

فیلم اجرای زنده مهران مدیری به نام وطنم در جشن خانه سینما

این کارگردان و بازیگر مرد ایرانی که در عرصه طنز و کمدی سال بسیار زیادی دارد و یکی از پیشکسوتان سینما و تلویزیون ایران است و استعدادهای بسیار زیاد خود توانسته محبوبیت فراوانی را در نظر مردم کسب کند. اخبار سینمای ایران

جشن خانه سینما مراسمی بود که هرساله توسط هنرپیشه ها برگزار می شود با انتخاب بهترین های سینمای ایران تندیس به عنوان یادبود آنها اهداف میشود.

فیلم اجرای زنده مهران مدیری به نام وطنم در جشن خانه سینما

این بار هم با دوره جدید در این مراسم بازیگران و هنرمندان بسیار زیادی حضور داشتند و آقای هنرمند تماشاگران و مردم را غافلگیر کرده و با اجرای زنده وطنم باعث شد که جلوی بسیار حماسی در سالن حاضر شود

او که با اتمام برنامه دورهمی حالا به فکر پروژه جدید برای کار خود است در این مراسم حضور داشت و به عنوان یکی از شرکت کننده ها و البته داوران قضاوت می‌کرد

بعد از اینکه آهنگ وطنم که با نام جاوید وطن هست توسط بسیاری از خواننده های مختلف بازخوانی شده است که می توان از مهمترین آنها سالار عقیلی را نام برد

حال آقای مدیری کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون با اجرای زنده آن توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است در ادامه میتوانید این ویدیو را مشاهده نمایید.

فیلم خوانندگی مهران مدیری در جشن خانه سینما

دانلود فیلم آهنگ وطنم

با انتشار این ویدئو در فضای مجازی جَو بسیاری جالبی در آن حاکم شده است و کاربران شبکه های اجتماعی با تقدیر از این کارگردان از صدای خوب او تجلیل کردند.

این ویدئو در حال حاضر یکی از محبوب ترین ویدئو های پر بازدید بوده که در عرض چند ساعت میلیون ها بازدید از سایت آپارات و یوتیوب داشته است.

فیلم اجرای زنده مهران مدیری به نام وطنم در جشن خانه سینما

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *