ماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیس + جزئیات و محاکمه

ماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیس + جزئیات و محاکمه ۶ مامور پلیس به اتهام قتل ۳ نفر در تهران را مشاهده نمایید.

ماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیس

در ۴ آبان ماه سال ۱۳۹۴ در یک درگیری مرگبار ۶ مامور نیروی انتظامی با سه جوان در شهر سبزوار درگیری مسلحانه ای را انجام دادند که در پی آن سه سرنشین پراید کشته میشوند.

ماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیسماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیس

ماجرا از این قرار است که شش مامور پلیس که سوار بر یک سمند و پژو بودند به دنبال یک پراید سفید می افتند چرا که یکی از سرنشینان تحت تعقیب پلیس بوده . حوادث

در نهایت در اتوبان خاوران تعقیب و گریز شروع میشود و یکی از خودروها سد راه پراید سفید قرار گرفته و سپس با کلاشینکوف اقدام به تیراندازی به پراید می‌کنند که بر اثر این تیراندازی متهم اصلی که فرشید نام دارد و ۲۴ ساله است کشته می شود و همچنین برادرش فرشاد ۳۳ ساله و یکی از دوستان از عباس 26 ساله بر اثر تیراندازی ماموران پلیس جان خود را از دست می‌دهند.

این پراید یک سرنشین دیگر هم داشته که از دوستان متهم بوده سرباز وظیفه بوده است که از ناحیه کمر مجروح شده است و به بیمارستان منتقل شده.

اظهارات 6 مامور نیروی انتظامی

ماموران پلیس در بازجویی‌های خود اعلام کردند که به نیابت قضایی از دادسرای سبزوار حکم دستگیری و بازداشت فرشاد ۲۴ ساله را داشتیم و ما شش نفر بودیم و به دنبال دستگیری او پرداختیم و در هنگام تعقیب و گریز مجبور شدیم که با آنها تیراندازی کنیم

یکی از نیروهای مأمور متهم گفت که ما از پارک زیتون پاکدشت به تقیب متهم پرداخت تا ۲۰ کیلومتر آن را تغیب کردیم و سپس وارد اتوبان خاوران شدند.

محاکمه ۶ مامور پلیس به اتهام قتل ۳ نفر در تهران

بارها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتیم اما نیروی کمکی برایمان نفرستادند و ما ناچار شدیم که تیر هوایی شلیک کنیم و بعد از شلیک تیر هوایی این پراید هنوز به سرعت خود اضافه می‌کرد ما لاستیک‌های پراید را هدف قرار دادیم و پنچر شد

ماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیس,تعقیب و گریز پلیس

اما همچنان به سرعت خود اضافه می‌کردند و قصد توقف نداشتند تا اینکه در یک قسمتی از اتوبان متوقف شده و برادرش فرشید از خودرو بیرون آمده و دستش را بر روی کمرش برد و ما فکر کردیم می‌خواهد اسلحه بیرون بیاورد و شلیک کند

به همین دلیل به سمت او تیراندازی کردیم در این تیراندازی که ۱۲ تیر شلیک شد فرشید و فرشاد از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و کشته شدند .

ماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیس

بعد متوجه شدیم که سرنشین‌های دیگری هم در خودرو وجود داشتند به همین دلیل بر اثر تیراندازی یک سرنشین دیگر کشته شده و سرباز وظیفه که در این خودرو وجود داشت از ناحیه کمر مصدوم شد.

بنابر تحقیقات مراجع قضایی مشخص شده که ترراندازی به صورت شتاب‌زدگی انجام گرفته و برای مامور خاطی کیفرخواست صادر شده و پرونده به اتهام قتل عمد به دادگاه کیفری تهران ارسال شده است

در دادگاهی که برگزار شد شاکیان این ۶ مامور در دادگاه حضور پیدا کردند و آنها را به قتل عمدی و همچنین تخریب خودروی پراید و مجذوح کردن یک سرباز متهم کردند.

ماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیس

جرم پسر جوان

پدر فرشاد گفت که پسرم در سبزوار به مشارکت در قتل متهم شده بود و پلیس به دنبال دستگیری او بوده.

در صورتی که در قتلی که صورت گرفته بود پسرم هیچ‌گونه دخالتی نداشته ولی پلیس به او مشکوک شده اما هیچ مدرکی علیه او نداشت پسر من بی گناه بود و به خاطر یک سهل انگاری کشته شد.

ماجرای قتل 3 جوان توسط 6 مامور پلیس + جزئیات و محاکمه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *