بیوگرافی ندا جبرائیلی و همسرش +عکس های ندا جبرائیلی

بیوگرافی ندا جبرائیلی و همسرش +عکس های ندا جبرائیلی (Neda Jabraeli) بازیگر زن ایرانی به همراه زندگی خصوصی و ماجرای ازدواجش را در زیر مشاهده نمایید.

بیوگرافی ندا جبرائیلی

بیوگرافی ندا جبرائیلی و همسرش +عکس های ندا جبرائیلی

ندا جبرائیلی متولد ۱۳۶۸ در تهران میباشد یکی از بازیگران زن جوان سینمای ایران بوده که در چند سال گذشته فیلم های معروفی را بازی کرده است

این خانم بازیگری را در سال ۱۳۸۹ فیلم سینمایی دونده زمین به کارگردانی کمال تبریزی آغاز کرد و بازی بسیار زیبایی را از خود برجای گذاشت .

این فیلم درباره بازیگر ژاپنی بوده که تصمیم میگیرد دویدن به دور دنیا را آغاز کند از زمانیکه به ایران می‌رسد می‌فهمد که به سرطان دچار شده است اتفاقات جنجالی برای او به وجود می‌آید از بازیگران معروف این فیلم میتوان به سحر دولتشاهی اشاره کرد.

تصاویر ندا جبرائیلی و همسرش +عکس های ندا جبرائیلی

عکس های ندا جبرائیلی

بعد از اجرای بسیار خوبش در نقشی که به او محول شده بود دو سال بعد در فیلم قاعده تصادف اثر بهنام بهزادی حضور پیدا کرد و با بازیگرانی همچون الهه حصاری ،محمدرضا غفاری ، امیر جعفری، سروش صحت و مهرداد صدیقیان و اشکان خطیبی همبازی شد.

فیلمی که بسیار گل کرد و توانست در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۹۱ سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه و بهترین صدابرداری را از آن خود کند.

عکس های ندا جبرائیلیبیوگرافی ندا جبرائیلی و همسرش +عکس های ندا جبرائیلی

در واقع شروع بسیار خوبی برای خانم ندا جبرئیلی بود چراکه فیلمهای سینمایی که بازی کرده بود در جشنواره‌های مختلف به عنوان نماینده ایران حضور داشتند و سبب دیده شدن بازی های رشد

درخشش در فیلم قاعده تصادف

حضور درخشانش در فیلم سینمایی قاعده تصادف باعث شد که نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن شود

او میگوید که بازیگری یک علم است که باید برای اجرای درست آن دوره های آن را پشت سر گذاشت.

بیوگرافی ندا جبرائیلی و همسرش +عکس های ندا جبرائیلی

هرچند که هنر یک امر ذاتی است اما در صورت نداشتن علم آن نمی‌توان حضوری مستمر در عرصه سینما داشت .

به گفته او افرادی که بر اساس شانس در یک فیلم یا سریالی معروف می‌شوند اگر علم هنرپیشگی نداشته باشند نمی‌توانند در اوج بمانند و خیلی زود کنار گذاشته میشود. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

ازدواج ندا جبرائیلی و همسرش

بیوگرافی ندا جبرائیلی در حال حار مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است و میگوید که به دلیل مشغله های کاری که دارم نمیتوانم فعلا به ازدواج فکر کنم و باید منتظر بمانم که کارهای سینمایی ام کمی سبک تر شود و بعد درباره این موضوع فکرک نم.

لیست فیلم های سینمایی

  • ما، در بهشت در سال  ۱۳۹۴
  • یحیی سکوت نکرد در سال ۱۳۹۳
  • ماهی و گربه در سال ۱۳۹۲
  • قاعده تصادف در سال ۱۳۹۱
  • دونده زمین در سال ۱۳۸۹
  • سبز کله غازی در سال ۱۳۹۴

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.