تلگرام بدون فیلتر با بلاکچین (تلگرام ایکس) +دانلود

تلگرام بدون فیلتر با بلاکچین (بلاکچین چیست؟) تلگرام ایکس و ماجرای مجهز شدن تلگرام به بلاک چین را در زیر ببینید.

بلاکچین چیست؟

بلاکچین از دو کلمه بلوک و چین ساخته شده است که block به معنی بلوک و chain به معنی زنجیره است.

تلگرام بدون فیلتر با بلاکچین (تلگرام ایکس) +دانلود

بلاک چین مجموعه ای از بلوک هاست که به یکدیگر متصل شده اند مکانی برای ثبت اطلاعات و داده ها و همچنین ارائه دهنده توضیحاتی درباره چگونگی توزیع در بین زیر مجموعه ها هست که می توان به بیت کوین که از این فناوری استفاده می کند اشاره کرد.

استفاده تلگرام بلاکچین باعث می‌شود که مسدود سازی آی پی ها عملاً از کار بیفتد و ناکارآمد بشود.

همه چیز درباره تلگرام بدون فیلتر

پاول دورف مدیر Telegram که چندین ماه است که درباره این فناوری بر روی سرورهای خود صحبت می‌کند بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی و به خصوص این پیام رسان را امیدوار کرده است که بتوانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند.

این پیام رسان اولین پیام رسان خواهد بود که تصمیم دارد به این فناوری مجهز شود و کاربرانش را از محدودیت هایی که در مناطق مختلف جهان برایشان به وجود آمده رهایی سازد. خبر های داغ

البته هنوز استفاده از این فناوری برای پیام رسان را نمیتوان موفقیت‌آمیز عنوان کرد چراکه برای انجام این پروژه نیاز به زمان زیادی وجود دارد و باید دید که آیا می‌توان راهی برای جلوگیری با این فناوری پیدا کرد یا خیر.

با فیلتر شدن تلگرام در ایران روسیه و چین مالک این اپلیکیشن به این فکر افتاده که با فناوری جدید بلاکچین همه محدودیت‌های فیلترینگ را دور زده و کاربرانش را بدون هیچ محدودیتی از امکانات این اپلیکیشن استفاده کنند

با مسدود شدن این پیام رسان در کشور مان بازار شایعات درباره آن را بسیار داغ کرده است .

بسیاری از کانال های مجازی برای افزایش ممبر های خود دست به دروغ ها و صحبت های کذبی می زنند که یکی از آنها استفاده از تلگرام بدون فیلتر است.

عملاً در حال حاضر در کشورمان چنین امکانی وجود ندارد و دسترسی تمام کاربران ایرانی به این پیام رسان مسدود شده است

حال مالک این اپلیکیشن در حال پردازش سیستم تلگرام با بلاکچین است تا بتواند از آن بر روی سرورهای خود استفاده کند و اینکه آیا این کار موفقیت امیز خواهد بود یا خیر باید منتظر بود.

تلگرام ایکس یا تلگرام بدون فیلتر واقعیت دارد؟

تلگرام ایکس یک نسخه غیر رسمی از این پیامرسان است که توسط برخی از برنامه‌نویس‌ها ساخت و پیاده سازی شده است

امکانات آن از نسخه اصلی این پیام رسان بیشتر است اما هیچ ربطی به دور زدن فیلترینگ ندارد و وقتی که این اپلیکیشن در ایران یا هر جای دیگر فیلتر شود امکان دسترسی به آن با نسخه های غیررسمی دیگر امکان پذیر نخواهد بود.

علت فیلتر نبودن Telegram برای بعضی از کاربران

برخی از کاربران در فضای مجازی مدعی هستند که  این پیامرسان  برای آنها بدون فیلتر باز می شود و این شایعه برای آنها به وجود آمده که از فناوری بلاکچین در آن استفاده شده است

اما چنین چیزی وجود ندارد و اگر این پیام رسان برای برخی از افراد باز می شود دلیلش این است که سرویس اینترنتی که از آن استفاده می کنند هنوز این الیکیشن را مسدود نکرده است که می توان به اینترنت خانگی یا ADSL , شرکتهای اینترنتی دیگر اشاره کرد.

لینک دانلود حذف شد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.