بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران +فیلم لو رفته

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران +فیلم لو رفته ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران احمد سبحانی در ونزوئلا را در زیر ببینید.

بیوگرافی ساشا سبحانی

ساشا سبحانی پسر احمد سبحانی می باشد که پدرش قبلاً سفیر ایران در کشور ونزوئلا و مکزیک بوده است که بعد از مدتی فعالیت در این کشور جای خود را به اشخاص دیگری داده.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران +فیلم لو رفته

حالا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به خصوص کانالهای تلگرامی ویدیوهای مختلفی از خوشگذرانی لاکچری یک آقازاده منتشر شده است که جنجال زیادی را در بین کاربران به وجود آورده.

البته این اولین اتفاقی نیست که تاکنون برای او به وجود آمده و خبرساز شده او همیشه با موضوعات مختلف خود را بر سر زبان رسانه ها می ندازد و حاشیه درست میکند.

ماجرای قتل

در سال ۲۰۱۲ باز هم به دلیل اتهام قتل در رسانه‌های مختلف خبری جنجال به پا کرد که در یک ممانی شبانه که به درگیری ختم شده بود یک پسر جوان در حین درگیری به قتل رسید و او که در این پارتی حضور داشته بود که در رابطه با این حادثه بازداشت شد.

در سال ۲۰۱۲ یک پسر جوانی که به بیمارستان انتقال یافته بود همراهان آن دو پسر جوان بودند که یکی از آنها ساشا نام داشت.

بیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران +فیلم لو رفته

فیلم لو رفته از ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران

در بازجویی های اولیه که از این دونفر به عمل آمد آنها اظهار داشتند که مقتول در کنار خیابان تصادف کرده بود و با دیدنش او بیمارستان آوردیم.

صحبت‌های ضد و نقیض آنها باعث شد که هردو بازداشت شوند و در نهایت ساشا اعتراف کرد که در خیابان فرشته یک مهمانی برگزار کرده بودیم که چند نفر به درب خانه آمدند و این فرد به پایین رفت و در را باز کند که با آنها درگیر شده و بعد از اصابت چاقو به پهلو او به قتل رسیده است. بیوگرافی شخصیت های مشهور

درگیری با سالومه مجری من و تو

بعد خاتمه یافتن پرونده این قتل دیگر خبری از او نشد تا اینکه بعد از مدتی دوباره با خانوم سالومه مجری شبکه من و تو وارد حاشیه شد.

ساشا با وحید خزاییبیوگرافی ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران +فیلم لو رفته

سالومه مجری شبکه من و تو که درباره او صحبت کرده بود باعث شد که این آقا زاده در یک فایل ویدئویی به او فحاشی کند.

سپس سالومه در یک پست اینستاگرامی با انتشار چندین کلیپ لو رفته از ساشا سبحانی که زندگی لاکچری را در حال سپری کردن بود به اشتراک گذاشت و نوشت: “این پسر احمد سبحانی بوده معلوم نیست این پول‌ها را از کجا به دست آورده که این گونه در حال خوشگذرانی و زندگی لاکچری است”

عکس ساشا سبحانی در کربلا ساشا سبحانی با جواد ظریف

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. عالییییییییییییی بود مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.