فیلم مصاحبه دختر شفر درباره سحر قریشی +دانلود

فیلم مصاحبه دختر شفر درباره سحر قریشی +دانلود فیلم کنایه آیلیسا دختر شفر به سحر قریشی و صحبتش درباره حضور دختران در ورزشگاه را در زیر ببینید.

فیلم مصاحبه دختر شفر درباره سحر قریشی

دختر سرمربی استقلال تهران در مصاحبه با یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان علیه سحر قریشی جنجالی را در شبکه های اجتماعی به پا کرده است

فیلم مصاحبه دختر شفر درباره سحر قریشیفیلم مصاحبه دختر شفر درباره سحر قریشی +دانلود

این خانوم که چندین بار در ورزشگاه ها حضور داشته و حمایت خود را از خانمها ایرانی اعلام کرده فعالیت‌هایی فوتبالی در حوزه حواشی فوتبال ایران داشته است

او همیشه مسابقات تیم استقلال تهران را که در خارج از ایران برگزار میشد را تماشا می‌کند و همیشه در استادیوم‌های حضور دارد.

چندی پیش نیز درباره سانسور پوشش و لباس هایش که در رسانه‌های ایران منتشر شده بود گلایه کرد که چرا حتی پوشش لباس من را در کشور سانسور می‌کنید پس چگونه باید توقع داشته باشید که من به ایران بیایم؟

این صحبتهایش بازتاب گسترده در فضای مجازی به همراه داشت. خبرهای ورزشی

حالا این دختر سرمربی تیم استقلال تهران با حضور در یکی از برنامه های شبکه های ماهوارهای مصاحبه ای را با سینا ولی الله مجری یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای داشته است.

فیلم کنایه آیلیسا شفر به سحر قریشی

از او درباره وضعیت تیم استقلال صحبت کرد و زمانی که مجری پرسید که آیا حضورتان در ورزشگاه شما را منقلب می کند یا نه پاسخ داد: که فکر کنم منظورت را فهمیدم که درباره آن خانم هنرمند صحبت می‌کنید! این خانوم در ورزشگاه امارات حضور پیدا میکند ولی وقتی که به ورزشگاه های ایران می‌ آید منقلب می‌شود!

فیلم مصاحبه دختر شفر درباره سحر قریشی

فیلم مصاحبه دختر شفر

دختر شفر در پاسخ به این سوال که در ایران خانم‌ها را به خاطر فحاشی مردان در ورزشگاه راه نمی‌دهند گفت که من خودم بدترین فحش ها را در ورزشگاه می دهم و این ربطی به مردان و زنان دارد.

لازم به ذکر است که سرمربی استقلال تهران از زمانی به این تیم پیوسته آبی پوشان عملکرد فوق العاده ای در لیگ برتر داشته اند وحتی در جام حذفی توانستند که قهرمان شود.

در حال حاضر یکی از محبوب ترین سرمربی های حال حاضر ایران میباشد که زمان کمی که در ایران حضور داشته توانسته جایگاه ویژه ای را در بین هواداران آبی پوش پیدا کند.

فیلم مصاحبه دختر شفر درباره سحر قریشی +دانلود

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.