بیوگرافی سینا ولی ﺍلله و همسرش + تصاویر و همه جنجال ها

بیوگرافی سینا ولی ﺍلله و همسرش +ماجرای فرار از ایران و عکس های سینا ولی ﺍلله (sina valiollah) مجری را در زیر ببینید.

بیوگرافی سینا ولی ﺍلله و همسرش

بیوگرافی سینا ولی ﺍلله در ۲۵ مهر ۱۳۵۲ متولد شده است او مجری و تاجر ایرانی الاصل بوده که در کشور امارات و شهر دبی فعالیت دارد .

بیوگرافی سینا ولی ﺍلله

سالهاست که در شهر دبی به کار تجارت املاک و ساخت و ساز برج در شهرک های مختلف دبی است همچنین فالیت‌هایی هم در شبکه های ماهواره ای به عنوان مجری دارد

تحصیلات و خانواده

دارای لیسانس گرافیک و فوق لیسانس ارتباطات است و بعد از اینکه تحصیلات خود را در کشور دبی به پایان رساند در همین شهر ماندگار شد.

مادر او قبلاً در وزارت ارشاد ایران کار می‌کرده و پدرش نیز یکی از کارمندان شرکت برق بوده او در یک خانواده ۵ نفره به دنیا آمده و دارای یک خواهر و یک برادر نیز است.

ازدواج سینا ولی ﺍلله و همسرش ثمینه شهیم

بیوگرافی سینا ولیﺍلله و همسرش

سینا ولی الله متاهل بوده و همسرش خانمی به نام ثمینه شهیم می باشد.

همسرش روانشناس و استاد دانشگاه در انگلستان است.

آنها در سال ۲۰۰۸ با یکدیگر ازدواج کرده و حاصل ازدواج آنها یک دختر به نام دیبا میباشد

زندگینامه سینا ولی ﺍلله

از کودکی علاقه زیادی به نقاشی داشته و برای همین پدر و مادرش او را به کلاس نقاشی بردند از کودکی تا نوجوانی کلاسهای نقاشی را به صورت مداوم ادامه میداد.

بیوگرافی سینا ولیﺍلله و همسرش

همچنین در ۱۶ سالگی توسط پدرش به یکی از سریال های کودکانه برده شد و به جای یکی از کاراکترهای سریال های کارتونی صداگذاری را انجام می‌داد

استخدام در صدا و سیما

در دهه ۸۰ بعد از اینکه دانشگاهش را تمام کرد برای طراحی صحنه و همچنین طراحی دکوراسیون از طریق آگهی استخدام صدا و سیما به این سازمان آمد

مدتی بعد از اینکه در صدا و سیما کار طراحی را انجام می‌داد به دلیل صدای خاص و رسایی که داشت به رادیو برده شد و برای مدتی در رادیو جمهوری اسلامی ایران به عنوان گوینده فعالیت می‌کرد.

سینا ولی ﺍلله و مادرشبیوگرافی سینا ولیﺍلله و همسرش

بعد از کار گویندگی در رادیو کم‌کم مورد توجه مدیران شبکه‌های مختلف قرار گرفت و از او برای حضور در شبکه جام جم استفاده شد.

چندین برنامه مختلف را در شبکه جام جم کشورمان به عنوان مجری انجام میداد سپس به قسمت ورزشی این شبکه آمد و برنامه های ورزشی را اجرا می کرد.

اجرای خوب و تسلط بر کلام و همچنین تن صدایی که داشت باعث شد که از طرف جشنواره رادیو و تلویزیون ایران در سال ۱۳۸۳ برای دریافت برترین گوینده رادیو کاندید شود.

مهاجرت از ایران و پیوستن به کانال PMC

بعد از مدتی شبکه ماهواره ای PMC که یکی از کانال های قدیمی پخش موزیک است به او پیشنهاد همکاری داد و در سال ۱۳۸۴ به صورت رسمی به شبکه pmc پیوست.

او از ایران مهاجرت کرد و در کانال pmc فعالیت های مختلفی را بر عهده گرفت و با مجری گری و همچنین تهیه کنندگی چندین برنامه مختلف برای این کانال را بر انجام داد.

بیوگرافی سینا ولیﺍلله و همسرش

در سال ۱۳۸۸ با قراردادی به کانال فارسی وان پیوست و برنامه‌های زیادی را برای این کانال اجرا کرد

با اجرای یک شو در کانال فارسی وان در سال ۲۰۱۳ به شهرت رسید .

برنامه چندشنبه با سینا که یک برنامه کمدی و طنز بود را اجرا می‌کرد و با چهره های مشهور مختلفی مصاحبه می‌کرد و درباره زندگی آنها گزارشی تهیه می‌کرد

بیوگرافی سینا ولی ﺍلله

بعد از اینکه شبکه فارسی وان به صورت رسمی تعطیل شد به کانال ماهواره رادیو جوان آمد با برنامه کار خود را ادامه داد و در جنجالی‌ترین برنامه ای که در سینا شو داشته است مصاحبه با دختر شفر سرمربی تیم استقلال بوده است.

بیوگرافی سینا ولی ﺍلله و همسرش + تصاویر و همه جنجال ها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.