انداختن آب دهان روی برجام + فیلم تف انداختن روی برجام

انداختن آب دهان روی برجام + فیلم تف انداختن روی برجام توسط یک مقام آمریکایی در جمع سران اسرائیل را در زیر ببینید.

ماجرای انداختن آب دهان روی برجام

در دیدار یکی از مقامات آمریکایی با سران صهیونیست در اقدامی توهین آمیز و نمادین توافق نامه هسته ای را پاره کرده و آب دهان بر روی آن ریخت.

انداختن آب دهان روی برجامانداختن آب دهان روی برجام + فیلم تف انداختن روی برجام

سران رژیم صهیونیستی که دشمنان قسم خورده ایران و ایرانی هاست از اول مذاکرات ایران با اتحادیه اروپا و همان پنج بعلاوه یک به شدت به این توافق مخالف بودند و اعلام می‌کردند که با ایران فقط باید جنگ نظامی کرد.

اسرائیل که یکی از دشمنان ایران است و همیشه از ایران و ایرانی هراس داشته تلاش  کرده که با متشنج کردن جو خاورمیانه دولتهای منطقه را علیه ایران تحریک کند .

انداختن آب دهان روی برجام + فیلم تف انداختن روی برجام

تف انداختن روی برجام توسط یک مقام آمریکایی

کشورهایی از جمله عربستان سعودی که همیشه یکی از غلامان حلقه به گوش اسرائیل بوده است

حالا یکی از مقامات آمریکا و مشاوران ارشد ترامپ در جلسه‌ای که با مقامات رژیم صهیونیستی و همچنین سرانه سازمان ضد انقلابی مجاهدین خلق داشته است درباره قرارداد 5+1 صحبت‌هایی کرد و آن را مورد تمسخر قرار دادند.

این مقام آمریکایی گفت که ترامپ هیچگاه قرارداد 5+1 را قبول نکرده و بدون شک آن را مثل من پاره خواهد کرد و سپس توافق نامه هسته ای را به صورت نمادین پاره کرده و بر روی آن تف و آب دهان انداخت

تف انداختن روی برجامانداختن آب دهان روی برجام + فیلم تف انداختن روی برجام

انداختن آب دهان روی برجام

البته همیشه در جلسه‌ای که رژیم صهیونیستی در آن حضور دارد شو های خنده دار و طنز زیاد برگزار می شود و سران اسرائیلی همیشه خود را سرگرم این شعار های ضد ایرانی کرده و همانند حیوانات سیرک تلاش می‌کنند با رفتارهای مضحکانه خبرسازی کنند.

نتانیاهو چندی پیش هم با یک برنامه خنده دار درباره سلاح های هسته ای ایران صحبت کرد و با نشان دادن تعداد زیادی از CD ادعای خنده داری کرد.

او در این برنامه با نشان دادن CD های زیادی اعلام کرد که اینها همه مدارک علیه ایران برای دستیابی انها به توافق هسته ای است.

این اقدام او تا مدتی دستمایه طنز کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته بود.

انداختن آب دهان روی برجام + فیلم تف انداختن روی برجام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.