سکته قلبی شهاب مظفری و خبر جدید از سکته شهاب مظفری

سکته قلبی شهاب مظفری و خبر جدید از سکته شهاب مظفری وشایعه فوت و بستری شدن در بیمارستان را در زیر ببینید.

سکته قلبی شهاب مظفری

خواننده پاپ و جوان و خوش صدای موسیقی ایران متاسفانه به دلیل مشکلات قلبی عروقی به بیمارستان رفت و در آنجا بستری شد.

سکته قلبی شهاب مظفریسکته قلبی شهاب مظفری و خبر جدید از سکته شهاب مظفری

وی که این روزها بسیار پر مشغله بوده و با انتشار آخرین آلبوم خود به محبوبیت و شهرت زیادی رسیده است در حال برگزاری چند کنسرت در شهرهای مختلف کشورمان بود که متأسفانه به دلیل سکته قلبی (heart attack) راهی بیمارستان شد.

بنا به گفته رسانه ها او در حال استراحت بود که ناگهان برای خوردن آب رفت و زمانی که در حال برگشت به تختخواب بود بر روی زمین افتاد و خانواده اش به سرعت با اورژانس تماس گرفته و با درخواست آمبولانس کردند و این هنرمند را به بیمارستان انتقال دادند.

خبر جدید درباره سکته قلبی شهاب مظفری

هنوز از جزئیات و آخرین خبرهای این اتفاق چیزی معلوم نیست اما با توجه به خبرهایی که در رسانه‌های معتبر منتشر شده است در حال حاضر تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته.

سکته قلبی شهاب مظفریسکته قلبی شهاب مظفری و خبر جدید از سکته شهاب مظفری

پزشک معالج او در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشته که به دلیل فشارهای عصبی و تنشهای موجود در فعالیت‌های سنگین روزمره که در هنگام کنسرت دادن به وجود می آید همچنین شرایط آب و هوایی میتواند باعث چنین اتفاقی برای این هنرمند مشهور کشورمان باشد. خبر های داغ

اما با توجه به آخرین صحبتهای پزشکی خطر سکته قلبی رفع شده و بسیار خوش شانس بوده است در حال حاضر وضعیت عمومی خوب است در سلامت کامل به سر می‌برد.

خوشبختانه اتفاق بدی برای این خواننده خوش صدای کشورمان به وجود میاد

سکته قلبی شهاب مظفری

لازم به ذکر است که شهاب مظفری سال گذشته نیز به دلیل درد آپاندیس به پزشک مراجعه می‌کند و پزشک معالج او میگوید که باید آپاندیس را جراحی کنیم

بعد از اینکه آپاندیس جراحی می‌شود در او همچنان ادامه دار بوده و بعدها متوجه می‌شوند که این درد به دلیل عفونت بوده نهآپاندیس!! و تشخیص پزشک اشتباه بوده است.

به اشتباه آپاندیس از بدنش خارج شده و در نهایت به دلیل عفونت ریه بوده.

درگذشت شهاب مظفری بر اثر سکته قلبی

متاسفانه برخی از کانال ها و صفحات موجود در شبکه های اجتماعی برای بازار گرمی خود اقدام به انتشار خبر دروغ درباره این خواننده کرده اند و نوشتند که او خدایی نکرده فوت کرده است!! که کاملا کذب و دروغ است.

لازم به ذکر است که این خواننده متولد ۶۷ بوده و در حال حاضر ۳۰ سال سن دارد در رشته‌هایی فیلم و فناوری اطلاعات تحصیل کرده و با چندین آلبوم موسیقی به شدت زیادی رسیده است

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *