شهادت 18 ایرانی در حمله موشکی به سوریه +تصاویر

شهادت 18 ایرانی در حمله موشکی به سوریه + تصاویر شهادت 18 نفر از نیروی سپاه پاسداران در حمله موشکی به سوریه را در زیر ببینید.

شهادت 18 ایرانی در حمله موشکی به سوریه

خبرگزاری العالم به نقل از شبکه های خبری سوریه از حمله موشکی به چند شهر این کشور خبر داده است.

در حمله موشکی به اطراف شهر حماه و حلب در کشور سوریه متأسفانه چندین نفر از نیروهای ارتش سوریه و همچنین نیروی سپاه پاسداران ایران به شهادت رسیدند

شبکه خبری الحدث متعلق به کشور سعودی ها با وقفه در برنامه های روزمره خود در یک خبر فوری

پخش خبر حمله موشکی به سوریه و شهرهای حما و حلب این خبر را تایید کرده به اماکن ارتش سوریه و نیروهای ایرانی را در لشکر ۴۷ موشک باران کرده است

شهادت 18 ایرانی در حمله موشکی به سوریه

شهادت 18 ایرانی در حمله موشکی به سوریه +تصاویر

گروهی که خود را دیده بان حقوق بشر سوریه می‌داند و از دشمنان ارتش سوریه است این حمله را بر عهده گرفته و اذعان داشته که در یک حمله سریع و ضربتی به هدف خود رسیدند.

حمله موشکی به سوریه و شهادت 18 ایرانی

شبکه خبری اسکای نیوز نیز درباره این حمله و بمباران که صورت گرفته اعلام کرد که متاسفانه شهادت 18 ایرانی از نیروهای سپاه پاسداران ایران به شهادت رسیدند اما هنوز این خبر توسط خبرگزاری های داخلی ایران و رسمی تایید نشده است

لازم به ذکر است که چندی پیش کشور عربستان مبلغ بسیار زیادی پول را به آمریکا و متحدانش داده بود که ارتش وابسته به بشار اسد را بمباران کند این اتفاق افتاد و جنجال بسیار زیادی در رسانه‌های دنیا به راه افتاد این بار هم مخالفان بشار اسد با حملات خود بار دیگر وضعیت رفاه و آرامش مردم این منطقه را به هم زده و نا امنی و تنش در خاورمیانه را باز هم به حالت زرد درآورد.

شهادت 18 ایرانی در حمله موشکی به سوریه +تصاویر

همه این ناامنی هایی که در منطقه به وجود می آید بدون شک توسط تروریست های وابسته به آل سعود بوده که هر چند وفت یک بار با ناامن کردن منطقه میخواهند که رفاه و آرامش را از شیعیان خاورمیانه سلب نمایند.

کاری که چند هفته پیش هم با پولهای زیادی که به ترامپ داده بود که هزینه یک حمله را داده باشد و در نهایت آمریکا و انگلیس و فرانسه در یک حمله پوچ و بی فایده چند موشک بی هدف را به سوریه پرتاب کردند.

باید ببینیم آمار دقیق این حملات و تلفاتی که به بار آمده چگونه خواهد بود.

شهادت 18 ایرانی در حمله موشکی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *