آموزش هک کردن اکانت تلگرام دیگران به صورت کاملا تضمینی

آموزش هک کردن اکانت تلگرام دیگران به صورت تضمینی که در شبکه های اجتماعی هر روز به آن اشاره میشود. در این بخش از شبناک به هک اکانت تلگرام میپردازیم.

آموزش هک کردن اکانت تلگرام

بدون شک شما هم با تبلیغات زیادی در شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام مواجه شده اید که به صورت کاملا علنی ادعا میکنند که روشی را برای هک اکانت تلگرام در قبال دریافت مبلغی در اختیار شما قرار میدهند.کد مکالمه رایگان ایرانسل

اینگونه تبلیغات همیشه از قدیم تا به حال وجود داشته است از همان روزهایی که یاهو مسنجر اولین شبکه ارتباطی بین کاربران اینترنتی بود و کم کم جای خود را به فیس بوک شبکه های ارتباطی دیگر داد.

آموزش هک کردن اکانت تلگرام

هک تلگرام امکانپذیر نیست

اما باید بدانید که هیچگونه روش هکی برای تلگرام وجود ندارد این حرف را بر اساس این میگوییم که مدیر تلگرام در پیامی اعلام کرده که هر کسی بتواند برنامه تلگرام را هک کند 200 هزار یورور به او جایزه خواهیم داد! پس عملا باید گفت کسی که ادعا میکند میتواند تلگرام را هک کند کاملا دروغ میگوید.

هک کردن اکانت تلگرام افراد به چه صورت امکان پذیر است؟

هیچ راهی برای هک کردن اکانت تلگرام وجود ندارد شما وقتی تلگرام را نصب میکنید و یک اکانت ایجاد میکنید از طرف تلگرام یک کد تایید برای شما ارسال میشود که آن کد به تلگرام ثابت میند که شما صاحب اصلی آن سیم کار و خط موبایل هستید.

حتی اگر یکی از اعضای خانواده شما بتواند به کدی که تلگرام ارسال میکند از طریق گوشی شما دسترسی پیدا کند (از طریق چک کردن پیامکهای موبایلتان) باز هم شما با خبر خواهید شد زیرا هر کسی که با هر دستگاهی وارد اکانت تلگرام شما شود برای شما از طرف تلگرام پیامی ارسال خواهد شد و شما را از حضور شخص دیگر مطلع خواهد کرد. آموزش هک کردن اکانت تلگرام

از کجا بفهمیم که کسی وارد اکانت تلگرام ما شده ؟

برای اینکه بفهیم آیا تا به حال کسی توانسته وارد اکانت تلگرام ما بشود یا خیر کافیست وارد تنظیمات تلگرام (setting) شویم گزینه privaci and secutity را بزنیم و بعد هم گزینه ACTIVE SESSINS را لمس کنیم در آنجا گوشی هایی که توانسته اند وارد اکانت شما بشوند را نشان میدهد.

آموزش هک کردن اکانت تلگرام

آموزش هک کردن اکانت تلگرام

اگر فقط مدل گوشی خودتان در انجا نوشته شده بود پس خیالتان راحت باشد که هیچکس نتوانسته وارد اکانت شما بشود ولی اگر مدل گوشی غیر از گوشی خودتان بود گزینه قرمز رنگ Terminate All Other Sessins را لمس کنید تا هرکسی که وارد اکانت شما شده است خارج شود.

آموزش هک کردن اکانت تلگرام

آموزش هک کردن اکانت تلگرام دیگران به صورت تضمینی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

3 دیدگاه

  1. Your means of describing all in this paragraph is really good, all can simply know it, Thanks a lot.

  2. امکان نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.