متلک طارمی به منشا + کلیپ کنایه مهدی طارمی به منشا

متلک طارمی به منشا + کلیپ کنایه مهدی طارمی به منشا درباره کم گل زدن او در تیم پرسوپلیس را در زیر مشاهده نمایید.

متلک طارمی به منشا

مهدی طارمی بازیکن ملی‌پوش فوتبال کشورمان در حال حاضر در تیم الغرافه قطر بازی می‌کند.

وی همیشه دارای حواشی بسیار زیادی بوده است که اخیراً ویدیویی از او با سحر قریشی در بازار قطر منتشر شده بود و برایش حواشی بسیاری به وجود آورد که هنوز درباره آن واکنشی از خود نشان نداده است.

او که در فضای مجازی فعالیت بسیار زیادی دارد همیشه به چالش ها و موضوعات فوتبالی می‌پردازد و در اکثر مواقع با بستن کامنت های اینستاگرام خود از توهین و اهانت کاربران جلوگیری می‌کند خبرهای ورزشی

این فوتبالیست سابق تیم پرسپولیس که با گلزنی های خود در این تیم با آقای گل فصل قبل لیگ برتر دست پیدا کرد حالا با گادوین منشا کَل کلی را راه انداخته است و به او کنایه زده است.

متلک طارمی به منشامتلک طارمی به منشا + کلیپ کنایه مهدی طارمی به منشا

کلیپ کنایه مهدی طارمی به منشا

مهدی طارمی در ویدیو که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت در کنایه به گادوین منشا گفت که او در یک فصل ۴ گل زده ولی من در پنج بازی چهار گل زدم صحبتی که روی سخنش با این بازیکن نیجریه ای بود.

دانلود فیلم

لازم به ذکر است که طارمی فصل گذشته در تیم پرسپولیس بازی میکرد و بعد از اینکه محرومیتی برای او و تیم پرسپولیس به وجود آورد مدتی از میادین فوتبال دور شد.

ولی در یک اتفاق ناگهانی به تیم الغرافه قطر رفت و توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد و در حال حاضر آقای گل لیگ قطر به شمار می‌آید که توانسته در بازی گل به ثمر برساند.

لازم به ذکر است که منشا بازیکن سابق تیم پیکان بوده که گلهای زیادی را برای این تیم به ثمر میرساند اما با آمدنش به تیم قرمز پوشان پایتخت نتوانست عملکر خوبی نسبت به تیم قبلی خود داشته باشد و برای همین منظور مورد انتقادات زیادی از جانب رسانه ها قرار گرفته است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *