فیلم سقوط تلویزیون روی گروه موسیقی در بم + وضعیت مصدوم

فیلم سقوط تلویزیون روی گروه موسیقی در بم + وضعیت مصدوم افتادن تلویزیون بزرگ روی سر نوازنده در کنسرت شهر بم را در زیر ببینید.

فیلم سقوط تلویزیون روی گروه موسیقی در بم

یک گروه موسیقی در شهر بم واقع در استان کرمان در حال اجرای زنده بودند که به ناگهان یک تلویزیون بزرگ شهری بر روی نوازندگی کیبورد سقوط می‌کند و متاسفانه در حالت و وضعیت بدی گرفتار شده و راهی بیمارستان می‌شود

فیلم سقوط تلویزیون روی گروه موسیقی در بم

ویدیویی که در فضای مجازی اشتراک گذاشته شده حاکی از افتادن تلویزیون بزرگ بر روی یکی از اعضای نوازنده این گروه موسیقی میباشد. حوادث

وضعیت مصدوم سقوط تلویزیون روی گروه موسیقی در بم

هنوز از جزئیات این حادثه خبری وجود ندارد اما مصدوم در وضعیت جسمانی بسیار بدی قرار دارد و این تلویزیون با وزن بسیار زیاد بر روی سر او افتاد و او را نقش بر زمین کرد.

این مراسم که به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت امام زمان علیه السلام بود با اتفاق بسیار بد روبرو شده و کام گروه موسیقی تلخ گردید.

اتفاق مشابه در کنسرت سالار عقیلی

قبلاً هم اینگونه اتفاق مشابهی در شمال کشور برای آقای سالار عقیلی و همسرش و گروه موزیکش رخ داده بود آنها زمانی که در حال اجرا بودند که ناگهان داربست یا صحنه اجرای آنها سقوط کرده و دچار مصدومیت شدیدی شدند.

متاسفانه در ایمن کردن داربست‌ها برای اجرای زنده توجه زیادی نمی شود به همین دلیل باعث شده که با اتفاقات ناگوار روبرو شوند.

افتادن تلویزیون روی سر نوازنده در کنسرت بم

این تلویزیون که روی سر نوازنده افتاد در حال حاضر با ضربه مغزی روبه‌رو شده و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته است.

فیلم سقوط تلویزیون روی گروه موسیقی در بم + وضعیت مصدوم

این اتفاق در 12 اردیبهشهت ماه 1397 در شهرستان بم رخ داده است و متاسفانه حال آسیب دیده وخیم گزارش شده است و باید ببینیم خبرهای جدید درباره وضعیت جسمانی مصدوم چگونه خواهد شد.

TV collapse in the concert

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *