امیر تاجیک | بیوگرافی و علت ازدواج نکردن امیر تاجیک

بیوگرافی امیر تاجیک و همسرش + تصاویر خانواده امیر تاجیک (Amir Tajik) خواننده پاپ رسمی ایران را در زیر ببینید.

بیوگرافی امیر تاجیک

امیر تاجیک در ۸ شهریور ۱۳۴۷ در شهر تهران به دنیا آمده است خواننده های رسمی پرطرفدار پاپ ایران بود که در دهه ۷۰ یکی از فعالترین شهره ها در این استان محسوب می شود.

امیر تاجیک و همسرش,بیوگرافی و خانواده امیر تاجیک

رشته تحصیلی مهندسی طراحی صنعتی بوده و تا مقطع لیسانس آن ادامه داده او همچنین در زمینه نوازندگی و آهنگسازی نیست دارای تخصص فعالیت حرفه‌ای دارد.

شروع فعالیت

از مهمترین خواننده های بوده که در صدا و سیما نیز بسیاری از کارهای پخش شده است ین فعالیت حرفه‌ای او به سال ۱۳۷۸ برمی‌گردد که آلبوم همکلاسی را وارد بازار کرد از مشهورترین کارهای موسیقی امیر تاجیک می‌توان به آهنگ زیر آسمان شهر که تیتراژ سریال زیر آسمان شهر بود شانه کرد

امیر تاجیک و همسرش + بیوگرافی و خانواده امیر تاجیک

این سریال بسیار مورد توجه قرار گرفت و کارگردانی آن را مهران غفوریان بر آن داشت همچنین افتتاحیه جام جهانی کشتی از جمله مهمترین فعالیت های هنری این خواننده پاپ میباشد.

بعد از انتشار آلبوم های زیر آسمان شهر مدتی از فعالیت‌های هنری به دلیل مسائل نامعلوم فاصله گرفت و بعد از ۱۱ سال مجدد فعالیت موسیقی را ادامه داده آلبوم زندگی را در سال ۱۳۹۱ روانه بازار کرد

برادرش امید

امید تاجیک برادرش نیز از خواننده های معروف و حرفه ای است که چندین آهنگ را به صورت مشترک اجرا کرده اند و در حال حاضر نیز با یکدیگر فعالیت موسیقی مشترک دارند و با هم همکاری میکنند.

امیر تاجیک و همسرش + بیوگرافی و خانواده امیر تاجیک

سرورد جام جهانی

در سال ۲۰۰۶ که تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی آلمان حضور پیدا کرده بود هر تیم باید یک آهنگ رسمی همراه خود برای حضور در این جام جهانی می‌برد که برای تیم ملی ایران امیر تاجیک کار خوانندگی را انجام داد اما در نهایت احسان خواجه امیری آن را انجام داد.

امیر تاجیک و همسرش + بیوگرافی و خانواده امیر تاجیک

عمل جراحی سنگین

این خواننده  پاپ معروف به دلیل مشکلات تنفسی که داشت یک بار مورد عمل جراحی سنگین قرار گرفت و بعد از انتشار عکسش بر روی بستر بیمارستان شایعات زیادی برای او به وجود امد. بیوگرافی بازیگران و هنرمندان

امیر تاجیک و همسرش + بیوگرافی و خانواده امیر تاجیک

حضور فعال در تلویزیون

امیر تاجیک از آن دسته خواننده های محبوب است که در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی حضور پیدا کرده است و می توان گفت در این زمینه رکورد دار می باشد چراکه از خواننده های قدیمی بعد از انقلاب بوده و توجه بسیار زیادی به روز می شود بسیاری از فیلمسازان و برنامه‌سازان تلویزیونی با صدای خاطره دارند و او را در برنامه های خود دعوت می کنند.

علت ازدواج نکردن امیر تاجیک

آقای امیر تاجیک مجرد است و با اینکه به میانسالی پا گذاشته هنوز ازدواج نکرده است

امیر تاجیک و همسرش + بیوگرافی و خانواده امیر تاجیک

او درباره اینکه چرا هیچگاه ازدواج نکرده میگوید دلایلم شخصی بوده ولی باید بگویم که از اینکه ازدواج نکرده ام پشیمان نیستم و از زندگی مجردی لذت میبرم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. دوست داشتنی و محبوب یعنی آقای امیر تاجیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *