بیوگرافی ریحانه رضی و تصاویر ریحانه رضی +همسر

ریحانه رضی و همسر ریحانه رضی +بیوگرافی و تصاویر ریحانه رضی بازیگر جدید ایرانی را در ادامه این صفحه اماده  کرده ایم که به همراه معرفی آثار او در زیر مشاهده میکنید.

بیوگرافی ریحانه رضی

بیوگرافی ریحانه رضی بازیگر ایرانی ۲۷ ساله سینما و تلویزیون ایران در سالهای گذشته موفقیت زیادی در زمینه فعالیت‌های هنری داشته است.

بیوگرافی ریحانه رضی و تصاویر ریحانه رضی

او متولد ۲۲ خرداد ماه ۱۳۷۲ و اصالتا اهل شهرستان مهاباد در استان کردستان می باشد پدرش نیز همانند خود هنرمند بود و در استان کردستان در عرصه هنر فعالیت داشته است.

تحصیلات

در دانشگاه بازیگری و تئاتر تحصیل نموده از و دارای لیسانس بازیگری می باشد همچنین علاقه زیادی به نویسندگی دارد و به گفته خودش می‌خواهد در آینده کار کارگردانی را هم انجام بدهد.

عکس شخصی ریحانه رضی

شروع بازیگری

بازیگری را با تئاتر و نمایش آغاز کرده از معروف‌ترین کارهای نمایشی که انجام داده و بازی کرده میتوان به نمایش چون چهار راه سیروس و طهران و دیفونه اشاره کرد

همچنین ببینید: بیوگرافی های آزیتا ترکاشوند و مهشید مرندی کهن و اشپیتیم آرفی

اما از معروف‌ترین تجربه‌های بازیگری می‌توان به مجموعه بیم و امید ساخته علی حدادی اشاره کرد تهیه کننده این سریال احمد زالی بوده سریال بیم و امید با نام روزهای بهتر شناخته می شود و از شبکه اول سیما در سال ۹۶ بر روی آنتن تلویزیون دارد.

بیوگرافی ریحانه رضی و تصاویر ریحانه رضی

از دیگر فعالیت های هنری و معروف او می‌توان به سریال ترسناک احضار اشاره کرد که از شبکه نمایش خانگی وارد بازار شد و کار کارگردانی آن را آقای رامین عباسی زاده برعهده داشت سریال سایبر نیز از دیگر پروژه های هنری این خانم بازیگر است سال گذشته از تلویزیون پخش شد. بازیگران زن

بازی مجموعه راه و بی راه

خانم ریحانه رضی در جدیدترین فعالیت هنری خود در مجموعه راه و بیراه ساخته داوود بیدل حضور پیدا کرده است که از شبکه اول سیما در فروردین سال ۱۳۹۷ پخش شد.

بیوگرافی ریحانه رضی و تصاویر ریحانه رضی

مجموعه ای که درباره آدم هایی بوده که سعی داشتند در شرایط سخت اقتصادی راهی پیدا کنند تا بتوانند تولیدات بومی را گسترش دهند شامل چندین داستان مختلف می‌شود که با یکدیگر ترکیب شده و یک هدف خاصی را دنبال می کند.

عکس های ریحانه رضی

سرکار خانم رضی بازیگر توانا و جوان این روزهای سینمای ایران در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده

ریحانه رضی و پدرشریحانه رضی و پدرش

خبرهای مختلفی که پیرامون زندگی شخصی رو مبنی بر طلاق و ازدواج منتشر شده کاملاً که بود و چنین چیزی صحت ندارد.

فعالیت های او در اینستاگرام هواداران زیادی از لحاظ فالوئر دارد و با اشتراک گذاشتن تصاویری با پوشش های خاص و متفاوت در صفحه شخصی خود نشان میدهد که سیمای او بای فعالیت در عرصه مدلینگ هم مناسب است.

بیوگرافی ریحانه رضی و تصاویر ریحانه رضی ریحانه رضی با لباس کوردیبیوگرافی ریحانه رضی و تصاویر ریحانه رضی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *